Іду по залитих алеях
Іду по залитих алеях, Дощі не вщухають ніяк, Він і кросівки мої розклеїв, Але мені байдуже... кажу вголос твоє ім'я І замовкаю. Холодні руки в кишенях Гріють ті слова, що не сказав, Виявляється, що корисно бути мішенню, Бо бачиш тих, хто по тобі стріляв. На комірі досі твоя помада, Губи трясуться й досі, Якби.... нам ніхто тоді не завадив... Чому люди пхають носа туди, куди не просять?! Могло бути все серйозно, По-спражньому, як ніколи й ніде, Та у висновку тільки сльози По той бік величезних дверей. Я чув як кожна крапля падала на підлогу, Кристали солі з лівого ока бальзамували рани, Не втримався - вискочив на напів босу ногу Й почав розмахувати руками. Шлях здавався вічним, Кожна хвилина - серця стук, І змовчане раніше "Навіщо?", Боліло не менше ніж "Чому?" Завтра прокинусь й нічого не буде, Не буде нікого, ніби про нас забули, Дивні ці створіння, люди, Як їх тільки не протлумачить Google, Та вони дійсно найдурініші у світі. Кожному бути таким, Й подумайте самі, ми обираємо ліхтарі, бо вони нам світять, Проте ми забули, що над нами небо й зірки. Такі думки прийшли на голову п'яну - Той вечір, ретельний і детальний спогад, Твій парфум, помада, губи, спальня, Фраза й вино... годі! Нічого вже не повернуть, Все так, ніби нічого не сталось, Інші пережили, ми переживемо, інші переживуть, Інші ж це пройшли, от і ми пройдемо... якось. Головне, що все різко, як пластир, Та це не завжди допомагає, правда... Це ж треба було так потрапити в пастку Чи чари, щоб знати зараз вже, що повернуся завтра. Тут вже головне - не зробити гірше, Все отак чітко: раз і два, Та завтра я вже буду зовсім іншим, Ти також будеш зовсім не та І ми перенесемо розмову цю. А вдома, сидячи у своїх спальнях, Ці двоє будуть надіятись, що знов перенесуть, Що остання зустріч зовсім не остання. Алеї шумні й людні, Повітря важке занадто, Та я знаю, що у будні Й вихідні нас нема там. Ми сидимо у домівках своїх, Причин шукати годі, Вона дуже хотіла й він хотів, Але ж не і таку погоду... У кожній краплі біль нестерпний, Плаче серце - просто жах, Настане час і ми не стерпим - Підемо по лезу ножа, Над прірвою махнемо лиш рукою На все погане, що забути мали, Щасливе майбутнє тепер з опущеною головою, З душевними ранами все що було й стало. На цьому закінчимо, мабуть, Я не згадаю більше, ти забудь... Ми так і не розібралися у всьому, Холодні руки, мокрі ноги - повертаюся додому. Забуваю світло твого вікна, Я був єдиний, ти єдина - тепер я один і ти одна. Замість щастя інших шкодимо собі Люди, частіше говоріть...
2021-01-02 16:50:19
2
0
Схожі вірші
Всі
Приходи (RU-UA)
Черничные пироги, молоко с мёдом. Приходи. Почитаю тебе стихи и раны замажу йодом. Буду исцелять поэтапно все твои трещинки и порезы, даже в твоё заледеневшее сердце, поверь мне, — смело полезу. Повір! Залізу без страху. Без жалю, не боячись. Бо наше розпалене вогнище змушує бути хоч чимось. І тільки не хвилюйся — ми не розчинимось. Ні одне у одному, ні у часі. Мы снова столкнёмся, неспособные противостоять этой связи. Истощенные, но в друг друге, нашедшие дом. Якщо не перше життя, то і не перший том. Не перший різновид мов у моїх віршах. Не найдёшь меня в жизни? Отыщешь во снах. За той дверью, где я нам в пирог добавляю чернику. Приходи. Мне одной без тебя здесь ужасно дико.
42
3
2535
Question 1?/Вопрос 1?
The girl that questions everything,is a girl that needs many answers.She wanders the earth trying to find the person that can answer her many queries.Everthing she writes has a hidden question that makes her heart ache and her head hurt.She spends days writing sad story's that she forgets her sad life.Shes in a painful story that never ends,she's in a story that writes itself.The pages in the book were filled ever so easy,because her heart wrote it for her.She spent her life being afraid,that's what made it so boring.Finding her passion was easy,but fulfilling it was the hardest part of all.Her writing may be boring and sad,but it's what keeps her sane. "She had all the questions in the word,and he had all the answers." Lillian xx
45
8
5188