Новинки
Показано: на цьому тижні, популярні
Фільтри
За датою публікації
Упорядкувати
Від авторів
Новинки
Читай.
Я починаю день стандартно з кави Вживаю нікотин і починаю робити справи. Здавалося б все просто і немає ніякої проблеми, Але вони появляються з часом все частіше І дилема в тому чи закінчити все швидше, Чи розтягнути задоволення, можливо стати досвідченішим? Я борюсь наче з самим самою але це не шизофренія, Скоріше я банально втомлений, Зараз аби поговорити з повією, А не ця пародія 3д порностудії, Хочеться все більше любові і менше тіла І ось я знову прокинувся, Пʼю каву і все по старому, Це зводить мене з розуму, розумієш? Дійсно вдячний тобі за виділений час, Я покладу касу на тумбочку і попрощаємся.
3
0
10
Без приводу
Вона перестала писати вірші То часу нема, то дощів... Вона незаводить душевних розмов, Бо більше не вірить в кіношну любов.
3
2
31
Пророцтво Клану Місячного Сяйва
На світ з'являться троє — Троє що покладуть кінець війні І відбудують мир. Посланці долі. Першій, новій королеві, На шлях упадуть небезпеки, Але пройде вона крізь вíки, Й започаткує життя у мирі. Другій, з очами нічного неба, Самотність прийде в життя, Аж поки змінить своє буття, Й розв'яже сім'ї проблему. Третій, срібла зірок посланець, Битиметься із сестрами опліч, В решті-решт унесеться у ніч, Й допомагатиме їм до кінця.
3
3
77
...
На тобі завжди маска, Та погляд сумних очей... Не вмів сказать будь ласка, Тікаючи від всіх людей... Такий прекрасний і святий, І мертвий водночас... Твій шлях був непростий, І вогник в кінці згас...
3
1
10
Історія
Історія проста: він був молодим, палким та невпевненим, Прагнув злетіти і взяти контроль над бажаннями темними. Проте голова гаряча у всіх молодецьких бажань — Не обпектись об них складно, скільки б не було старань. Історія проста: вона була втомлена, злякана і зруйнована, Прагнула лиш тільки ще раз одвідати ніжності ластощів. Проте зламані крила назад не зростити одній, Хай би як сильно її мислепростір цього не хотів. Історія була проста: вони затято шукали любові, Прагнули щастя, кохання та долі легкої. Проте рани душі не затягнуться разом із часом, Та й епілог зазвичай не говорить про пошрамовані спини. Історія. Була. Проста — Вони хтіли любові. Та історія не схильна Дарувати всім Красиві емоції.
2
3
48
Апофеоз
Яким ганебним є цей світ, У сраку всі слова, що пишні, Яким він є, то й опис мій, Йому дорівнює, облиште Оспівувать щасливі миті, Що ним в помийку раптом злиті, Що навіть цей лайновий твір, Стікає кров'ю від рапір, Що в нього мозок б'є. І безпощадно все тікає, Красиве кров все заливає, І все це через світ брехні, Від панування в ньому гадства, Гнилого й купленого панства, Котре керує в нім. Мені б втікти кудись далеко, Якщо існують в світі межі, Емігрувати би за них, Й байдуже, що не буде легко, Бо там, здається так мені, Не буде болю і любові, Естетики у грішній крові, Переживань, думок, образ, Бажань, що викликають сказ. Нічого там не буде, пустка, А у пустелі буду я... Тоді, шукаю я мотузку, І досягнеться ціль моя.
1
0
16
Дитяча травма
Як ти потрапляєш до ліжка зранку? Вікно наче я закриваю звечора Яке відношення в тебе до батька? Дитячі травми це вигадка диявола. Чому не поважаєш ти домашні правила? Мене в дитинстві теж лупцювали, Нічого, виріс сильнішим І ти колись такою станеш.
1
1
99
Війна
За вікном війна триває й досі. І хоч у кімнаті все майже ціле, Тут також велися бої жорстокі - За життя боролася моя віра. Ця війна не схожа на ту, що назовні, Але й тут було крові пролито чимало. Проти життя стала мóя свідомість, На згадку про бій залишилися шрами. Мрію я хоч на день повернутись у тил, Хтось інший нехай потрима мою зброю. Та коли ж настане той клятий мир? І чому сам на себе пішов я війною? У голові думкам моїм стало затісно, Частину із них оберну я на попіл, А інша в корі вже засіла так міцно, Що вгамувати взмозі її лише постріл. Та щось мене й досі трима на поверхні, Коли навіть кінець вже за крок або мить. Я навіть коли вже забув колір неба, Вчасно сплинула в спогаді йóго блакить.
0
0
17
Про любов
Ти не перше моє кохання, А я навіть не друге твоє, Та давай разом до останнього Збережемо те, що в нас є: Любов до зими та морозів, Хоча мало кого це торкне. Признатись, любила осінь, А тепер я кохаю тебе. (28.12.2023)
0
0
17
Лю
Давай! Беги навстречу жизни Давай беги и не жалея сил настрой на позитив все мысли и о любви подумать будь так мил. Она появится нежданно. Тогда, когда совсем не ждёшь. Лишь изредка ходя по ресторанам Её ты встретишь, мимо не пройдёшь. Она тебе не даст покоя, Заполнит голову твою. Напомнит свежий запах моря, Укроет теплотой вовсю. Она как терпкое вино, Как листьев шелест, шум прибоя. Как мамин свитер, что тогда зимою Так мягко обнимал рукой. Как лунный свет вночи весною, Как сладкий чай и ветра шум. Как звук дождя, раскаты грома, Как сладкий, будто солнце мед. Однажды будут вместе двое Она растопит твёрдый сердца лёд.
0
0
9
глибини фраз
🌊⛓️📃 в твоїх очах тону я знов, до голови не поступає кров.. не відчуваю навіть рук, вже по горло в мене мук.. ☆ твоя присутність помагала, наркотиком моїм ти зразу стала. не розумію я своїх думок.. востаннє спробую кисню ковток.. ☆ можливо краще мені стане... бо моє серце—наче п'яне. як ти тоді заспіваєш? чи взагалі ще пригадаєш? ☆ як не буде вже мене, твоє око й не моргне. для чого взагалі живу? гадаю краще я помру.. ☆ піду на дно з словами в голові, такі солодкі, теплі й дощові. твоїми реченнями я пройдусь, як тільки дна спиною я торкнусь.. ☆ боятись за мене нема причини. просто, люблю я певно глибини.. на поверхню я випливу, ти знай, та життю моєму буде край.. ☆ 11.4.2024
0
0
65
Туманное утро
Туманное утро, солнце и свет Могло быть и лучше, но тебя рядом нет. Дороги, машины, в ночи лунный свет А мне что то хуже-тебя рядом нет. Но проходят года и время спешит И только лишь голос внутри все молчит. Так хотелось жить, улыбаться, творить Но некому больше мне душу открыть. Спустя пару лет я тебя обниму, но пока погружаюсь я будто во тьму. И вот пролетели нещадно года, мы встретились снова, но теперь навсегда
0
0
9
Smooth Sailing: Skilled Regional Visa 887 Application
Looking to navigate your Skilled Regional Visa 887 application smoothly? Migration Agents in Adelaide offer expert assistance to streamline the process. With their guidance, you can ensure all requirements are met and increase your chances of approval. Trust the expertise of Migration Agents in Adelaide to handle the complexities, making your visa application a smooth sailing experience. Don't let uncertainties hinder your journey—partner with professionals who specialize in visa applications to achieve your migration goals efficiently.
0
0
81
Build Your Empire: Visa 890 Strategy
When it comes to building your empire through the Business Owner Subclass Visa 890 strategy, having expert guidance is paramount. That's where Immigration Agent Adelaide comes in. With their in-depth knowledge and experience, they can help streamline the application process, ensuring you meet all requirements and maximize your chances of success. From understanding the intricate details of the Visa 890 to navigating potential hurdles, partnering with Immigration Agent Adelaide can be the difference-maker in realizing your entrepreneurial dreams abroad.
0
0
101