Fundamental Rules

Surgebook – це те місце, де люди об'єдналися задля того, щоб ділитися своєю творчістю, думками, почуттями, історіями.
Surgebook – це платформа для саморозвитку і навчання. Surgebook – це місце взаємної поваги.

Будь ласка, для того щоб зберігати і підтримувати ці цінності і проводити час комфортно, дотримуйтеся простих правил користування на платформі:

Правила публікації

книги

Дотримання авторських прав

Категорично забороняється публікувати чужі книги. Дозволяється публікація тільки власних творів.
При виявленні порушення авторських прав модераторами або скаргою від користувачів, правовласників – ваш акаунт буде заблокований без попередження і можливості відновлення.

Зміст книг

Заборонено публікувати матеріали, які розпалюють ненависть або дискримінують людей через їх расову або етнічну приналежність, релігійні переконання, непрацездатність, стать, вік, статус, сексуальну орієнтацію або статеву ідентифікацію. Матеріалів, які спонукають до скачування піратського контенту, а також посилання на піратський контент, порнографічний контент, контент політичного характеру. Розміщувати чужу персональну інформацію без дозволу власника, особисті дані, номери банківських карт, копії паспортів та інших документів. Заборонено публікувати книги, зміст яких є відвертою рекламою свого або чужого проекту, сервісу, додатку, сайту, etc.

Використання обкладинок для книг.

Заборонено публікувати зображення, які порушують законні права, в тому числі авторські. Зображення сексуального характеру. Незаконні, жорстокі і небезпечні дії. Заборонено публікувати зображення, які спонукають до небезпечних або незаконних вчинків, а також містять сцени насильства і інших злочинних дій.

Оформлення:

Будь-яка книга, яка містить інформацію, не призначену для користувачів молодше 18 років (включаючи нецензурну лексику), повинна бути позначена як "18+" в налаштуваннях твору.
Мова книги, назва книги, опис, повинні відповідати мові розділу, в який вона додається. Зміст книги має відповідати жанру, в який вона додається.

Вірші

Дотримання авторських прав

Категорично забороняється публікувати чужі вірші. Допускається публікація тільки віршів власного написання.
При виявленні порушення авторських прав модераторами або скаргою від користувачів, правовласників – ваш акаунт буде заблокований без попередження і можливості відновлення.

Зміст віршів

У розділі віршів категорично заборонено публікувати будь-який інший матеріал, який не відноситься до віршів (цитати, рекламу, новини та інше).
Заборонено публікувати вірші, які розпалюють ненависть або дискримінують людей через їх расову або етнічну приналежність, релігійні переконання, непрацездатність, стать, вік, статус, сексуальну орієнтацію або статеву ідентифікацію. Розміщувати чужу персональну інформацію без дозволу власника, особисті дані, номери банківських карт, копії паспортів та інших документів. Будь-вірш, який містить інформацію, не призначену для користувачів молодше 18 років (включаючи нецензурну лексику), повинен бути позначений як "18+" в налаштуваннях твору.

Використання зображення в віршах

Заборонено публікувати зображення, які порушують законні права, в тому числі авторські. Зображення сексуального характеру. Незаконні, жорстокі і небезпечні дії. Заборонено публікувати зображення, які спонукають до небезпечних або незаконних вчинків, а також містять сцени насильства і інших злочинних дій.

Оформлення:
Мова вірша повинен відповідати мові розділу, в який він додається. Будь-який вірш, який містить інформацію, не призначену для користувачів молодше 18 років (включаючи нецензурну лексику), повинен бути позначений як "18+" в налаштуваннях твору.

Блоги

Дотримання авторських прав
Якщо ви публікуєте статті, матеріали, цитати і інший контент, авторами яких ви не є, ви зобов'язані вказувати початкове джерело оригінальної публікації. Ваші записи в блогах не повинні порушувати будь-які авторські права. При виявленні порушення авторських прав модераторами або скаргою від користувачів, правовласників – ваш акаунт може бути заблокований без попередження і можливості відновлення.

Зміст блогів
Заборонено публікувати вірші, які розпалюють ненависть або дискримінують людей через їх расову або етнічну приналежність, релігійні переконання, непрацездатність, стать, вік, статус, сексуальну орієнтацію або статеву ідентифікацію. Матеріалів, які спонукають до скачування піратського контенту, а також посилання на піратський контент, порнографічний контент, контент політичного характеру. Розміщувати чужу персональну інформацію без дозволу власника, особисті дані, номери банківських карт, копії паспортів та інших документів. Заборонено ініціювати дискусії на політичні та релігійні теми. Адміністрація сайту залишає за собою право на власний розсуд видаляти записи блогу без попередження і без пояснення причин.

Оформлення:
Будь-яка публікація в блозі, яка містить інформацію, не призначену для користувачів молодше 18 років (включаючи нецензурну лексику), повинна бути позначена як "18+" в налаштуваннях публікації.


Коментарі

Заборонено публікувати коментарі, які розпалюють ненависть або дискримінують людей через їх расову або етнічну приналежність, релігійні переконання, непрацездатність, стать, вік, статус, сексуальну орієнтацію або статеву ідентифікацію. Погрози фізичної розправи, вбивства, сексуального насильства. Опис засобів і способів суїциду, будь-яке підбурювання до його здійснення. Перехід на особистості, образи, брутальні вислови, образи і приниження інших учасників коментування, їх рідних або близьких. Публікація свідомо помилкової, неперевіреної, неправдивої інформації. Порушення права неповнолітніх осіб та / або пропаганда заподіяння їм шкоди в будь-якій формі. Поширення персональних даних, порушення таємниці листування і зв'язку.
Заборонено використовувати в коментарях нецензурну лексику. Дублювання коментарів (флуд). Безглузді коментарі (флейм). Коментарі, які не відносяться до теми контенту (офф-топ). Заборонено публікувати коментарі, зміст яких є відвертою рекламою свого або чужого контенту, проекту, сервісу, додатку, сайту, etc. Заборонено ініціювати дискусії на політичні та релігійні теми.
Загальні правила:

Заборонена масова підписка на користувачів (масфоловінг).
Заборонено надсилати особисті повідомлення іншим користувачам, зміст яких є відвертою рекламою свого або чужого контенту, проекту, сервісу, додатку, сайту, etc.
Заборонено масове створення акаунтів з метою накрутки показників для свого контенту.