Пролог
Розділ 1. Хештег
Розділ 2. Історія
Розділ 3. Рішення
Розділ 4. Ілля
Розділ 5. Замовник
Розділ 6. Команда
Розділ 7. Місце
Розділ 8. Підготовка
Розділ 9. Нюанси
Глава 10. Корегування
Розділ 11. Дядько
Розділ 12. Минуле
Розділ 13. Обмін
Розділ 14. Контрабанда
Розділ 15. Подарунок
Розділ 16. 14 грудня (10:00 – 14:00)
Розділ 17. 14:00 – 15:00
Розділ 18. 15:00 – 16:00
Розділ 19. 16:00 - 16:45
Розділ 20. 16:45 - 17:30
Розділ 21. Патруль
Розділ 22. Ностальгія
Розділ 23. Дорослий
Розділ 24. Ведучий
Розділ 25. Фініш
Епілог
Розділ 23. Дорослий

Насамперед я вирішив особисто перевірити обстановку в залі, а не вислуховувати ось ці нескінченні потоки скарг, що щось не так, і саме я маю вирішити ці проблеми. Взагалі, так воно так, але вони всі чи зовсім безрукі?

Група грала на сцені, народ на танцполі веселився і танцював, так само шльопаючи голими ступнями по калюжах з вином. Так, а ось це, мабуть, можна одразу підправити. Майже впритул до виходу із зали стояла літня прибиральниця, яка не знала куди себе діти і як реагувати на те, що відбувається.

— Коли гурт закінчить грати, відразу ж насухо протріть сцену від вина і потім ще пару разів пройдіть чистою водою, щоб липко не було! — прокричав я їй на вухо.

Доросла жінка щиро зраділа, що в неї нарешті з'явилися слушні вказівки, тому вона енергійно закивала, і одразу помчала в їхню підсобку за помічницею та за цебрами з водою.

Я переключив свою увагу на групу. Мде-е-е. Те, що працювало половину динаміків, дуже негативно вливало на якість звуку. Ще і якось треба буде відновлювати їх, чи не працюючі комунікації, але це ми потім уже вирішимо разом із Мʼякушем. Чекайте, щось ще було не так зі звуком. Тільки я зібрався зосередитися на звучанні, щоб спробувати зрозуміти в чому проблема, як повз мене пронісся сам хлібобулочний з вантузом в руках. Гаразд, нехай людина справою займається, не відволікатиму його.

Та що ж не так зі звуком? Щось незрозуміле. Вибивається якийсь інструмент. Я замахав руками над головою. Грек миттєво це зчитав і кивнув. Я тицьнув пальцем у вухо, потім зобразив гру на гітарі, після цього зобразив барабанщика, і знову показав на вухо. Грек знизав плечима, але озирнувся. Реально щось вибивалося. Якісь зайві звуки. Я уважно придивився до кожного члена групи. Зупиняючись на кожному секунд на десять. Коли черга дійшла до пухкого клавішника, я нарешті зрозумів, у чому справа. Він, як давньогрецький виночерпій (з його габаритами, ще й загорнутими в зелену штору, він асоціювався у мене в голові саме з цим персонажем) вривався під музику. Варто віддати належне, робить це дуже харизматично, але! Через те, що повністю пішов у себе, він не помічав, що раз на пару секунд він зачіпав своїм животом клавіші, і саме це створювало зайві звуки.

Я знову замахав руками над головою, і Грек знову звернув увагу на мене. Я зобразив двома руками величезний живіт, потім ніби граю на клавішах, і знову тицьнув у вухо. Гітарист розуміючи кивнув, почав маленькими кроками зміщуватися до Гарика, продовжуючи грати на інструменті. Не ставши гаяти часу, і чекати на виправлення звучання, я швидко повернувся у гримерку.

Там на мене вже чекав шоу-балет і парні акробати.

— Вибачте за незручності, самі бачите, захід у нас специфічний. З хлопцем все добре, не забився? — одразу ж звернувся я до лисого керівника колективу, пам'ятаючи, що хтось із тих, хто зустрів мене, сказав, що один із танцюристів послизнувся і впав.

— Та все нормально, — усмішливо відповів головний у шоу-балеті та непомітно відвів мене під руку, — як у нас по таймінгу? Другий вихід із тортом, як домовлялися?

— Так, плюс-мінус, — збрехав я не роздумуючи, насправді розуміючи, що з цими гостями все може піти максимально не за планом.

— У нас просто ще два замовлення зараз, ми мотнемося швидко, якщо що, на зв'язку, добре?

— Так, добре, — посміхнувся я у відповідь і ми потиснули руки.

Не встиг я навіть глянути на годинник, як шоу-балет вже зник. Але ось накачений кремезний хлопець в одних концертних білих штанях і спортивної статури дівчина з тугою косою, в спортивному купальнику, розминалися.

— Здрастуйте, це зі мною ви розмовляли по телефону, я ведучий. Музику вже віддали?

— Так, добрий вечір, все вже у діджея, — відповів за обох хлопець.

— Скажіть, а ви на сцені поміститеся?

Я окинув їх поглядом, обидва були зросту явно не більше ста сімдесяти, тому повинні були поміститися.

— Я думаю, особливо високі підтримки ми можемо прибрати, залишимо ті, які точно помістяться.

— Клас! Тоді зараз гурт дограє, невеликий інтерактивчик, конкурс, потім тост і одразу ви.

— Чудово.

— Тоді розминайтеся, не заважатиму.

Я вже зібрався було вийти з гримерки, щоб знайти Іллю, але в приміщенні був ще хтось, що скромно ховався в кутку. Звичайно, я повернувся туди. Непроханим гостем виявилася Віка. Вона дивно дивилася на мене. В її очах читалася легка зніяковілість і, якщо мені не здалося, бажання, чи…

— Альоша ...

— Що ти тут робиш?

— Альоша, — вона підбігла до мене і ніжно взяла за руку. — Альоша, пробач мені, я там стільки всього наговорила, і вже не вперше. Вибач, я дура...

Дівчина поцілувала мою руку, потім поклала її собі на плече та обняла мене. Я ж не поспішав ділитися взаємними ласками.

— Альоша, я люблю тебе, ти пробачиш мені? — прошепотіла вона мені на вухо.

А я? А що я зараз відчував? Хм.

— Я така дура, Альоше, пробач мені, будь ласка. Ти ж пробачиш мені, так?

— Дякую, не цікавить.

Ці слова дуже протверезно подіяли на Віку, що було навіть добре, тому що я не знав, як тактовно її віддерти від себе. Дівчина сама відсторонилася, в її очах від минулих емоцій не залишилося і сліду. Читалося невдоволення.

— Як це, не цікавить?

— Ну от так.

— Я! Сама! Прийшла до тебе на уклін! Перепрошую, а ти кажеш, що тебе це не цікавить?

— Так, саме так.

Та що ж таке? Вдруге за сьогоднішній день у мене мимоволі зʼявляється усмішка на обличчі. А що було ще дивно, і навіть приємно, я відчував легкість після сказаного.

— Ти що, очманів? — на останньому слові Віки зірвався на істеричний вигук.

— Так, — а тепер я вже щиро веселився. — Це для тебе зараз може прозвучати несподівано, але яка ж ти егоїстична?

— Ах ти…

— Ах я. Я такий козел, завжди слухаю тебе, підтримую, допомагаю у всьому, а от як тільки мені стало погано, морально, мені потрібна була підтримка, що ти зробила? А? Нагадай?

— Козел.

— Він самий. Дівчино, будь ласка, залиште приміщення, тут проводиться приватний захід.

— Ти сам ще прибіжиш до мене, — мало не плюнула мені в обличчя фразу моя колишня дівчина і з високо піднятим підборіддям вийшла з гримерки.

— Ой як добре, — мимоволі промовив я вголос і моя посмішка розцвіла настільки, що навіть зуби показалися.

Позаду почулися повільні оплески. Акробати! Вони ж весь цей час були у гримерці. Я повільно повернувся в їхній бік, зібрався було відкрити рота, але хлопець випередив мене:

— Нічого не говори. Ми нічого не бачили. Але це було чудово.

— Дякую.

Бачив би я себе зараз із боку. Осліп би напевно від того щастя та впевненості, які я випромінював. Це що виходить? Я що, ніколи не любив Віку, коли так легко розпрощався з нею? Чи мене накриє пізніше? Пофіг. Зараз я впевнений лише в одному. Я маю йти до людей у ​​залі та доробити свою роботу до кінця.

До приміщення вбіг Ілля.

— Там це… нам капець, там…

— Так! Ілля! — я схопив його за плечі і міцно струснув. — Ти хочеш мені допомогти зробити вечір незабутнім, у хорошому розумінні цього слова?

— Я хочу допомогти?

— Що?

— Що?

Якийсь трохи дурний діалог виходить.

— Подарований дядьком фургон поряд? Є ключі? Права є?

— Ключі є. Права є.

— Пив?

— Ще не встиг.

— Чудово. Тоді йдеш до Дрища, тьху ти… Ідеш до Стаса, нашого діджея, і кажеш йому таке: зараз я їду до дядька Паші до школи, за апаратурою, бо половина тутешньої не працює. Склади для мене список, що мені треба взяти. Запам'ятав?

— Список ... так, запам'ятав.

— Адреса школи та контакти дядька Паші я тобі зараз скину, але перед цим, я скину тобі ще одну адресу, куди тобі треба буде заїхати за алкоголем… — я бачив найчистіший жах в очах Іллі, і мені навіть здалося, що я зміг розгледіти слово «капець», зібране з волосків його брів.

— Стій тут, зараз до тебе приїде підмога. Зрозумів?

— Зрозумів.

Телефон, необхідний контакт, виклик, такий рідний та знайомий жіночий голос, що звучить із динаміка.

— Вашою готовністю допомогти мені ще можна скористатися?

— Звісно, ​​малий.

— Тоді вас зараз підбере Ілля на своїй машині, а що робити далі Дрищ і Грек розпишуть тобі в повідомленні, добре?

— Ходиш-ходиш до школи, а потім бац — друга зміна! — почувся на задньому фоні татів радісний вигук.

— Все, чекайте гінця.

— Добре, а в тебе там що, все гаразд?

— Все! Просто! Ахуен…

© Дмитро Шилов,
книга «Прихований Харків. Том 2».
Розділ 24. Ведучий
Коментарі