"В чорному місті"
В чорному місті немає ліхтарів. Всі слова немають сенсу.. Незакінчений порив. Десь у книгах дядька Фрейда. Віднайду справжне буття. Я поринув у навчання, сам собі малюю шлях.. Я розвіяв сльози щастя, все в думках своїх блукаю. Бачу дивний світ кохання. Та кохання все зникає.. В чорному місті немає ліхтарів. Тут і дикі, дивні люди розпочнуть ламати світ.. Все для них неначе зайве. В зайвих радості немає.. Не відбудеться політ.
2023-01-03 18:14:16
3
1
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (1)
Сандра Мей
👍👏
Відповісти
2023-01-03 20:01:03
1
Схожі вірші
Всі
Why?
I was alone. I am alone. I will be alone. But why People always lie? I can't hear it Every time! And then They try to come Back. And i Don't understand it. Why?
61
4
8988
Хай буде так
«And in my hour of darkness She is standing right in front of me Speaking words of wisdom, "Let it be"» Beatles - Let it be Хай буде так. Прийми своє життя. Прийми негоду, біль і в серці рану. Прийми свою не вічність, як буття. Прийми, що у людей на тебе інші плани. І не кричи, не плач, коли летиш із неба. Земля тверда. Це так. Реальна. Не м'яка. Живи та не шкодуй. Так було треба. Можливо не тобі. Комусь. Чиясь рука. Ти витримав. Стерпів. Усі пройшов дороги. Ти не зламався, ні. Ти просто біг не так. Ти просто падав. Просто вірив богу, І довіряв не тим. Кохав не так. Хай буде так. Прийми, що ти один І залишайся сильним, що б не було далі. Життя лиш мить, в яку стікає плин годин. Лиш зайчик сонячний, ребро медалі. Бо що б не було - ти не вічний, ні. І те що має тут коштовність, там - згорає. Ти помираєш тут. Зникаєш на війні. Та пам'ятай - у смерті щастя аж ніяк немає.
38
4
5448