Дитинство
Минає час, минуло й літо, І тільки сум залишився в мені. Не повернутись вже в дитинство, У радості наповнені, чудові дні. Я пам'ятаю, як не переймалась Та навіть не гадала, що таке життя. Просто ляльками забавлялась, І не боялась небуття. Любити весь цей світ хотіла і літати, Та й так щоб суму і не знати. І насолоджувалась всім, що мала. Мене душа моя не переймала. Лиш мріями своїми я блукала, Чарівна музика кругом лунала. І сонечко світило лиш мені, Навіть коли були похмурі дні. І впало сонце за крайнебо, Настала темрява в душі моїй. І лиш зірки - останній вогник, Світили в океані мрій. Тепер блука душа моя лісами, Де вихід заблокований дивами, Які вбивають лиш мене. Я більш не хочу бачити сумне. Як птах над лабіринтом, Що заплутав шлях, літати. И крилами над горизонтом, Що розкинувсь на віки, махати. Та не боятись небуття, Того що новий день чекає. Лиш знову насолоджуватися життям, Яке дитинство моє знає.
2017-11-17 20:50:18
64
3
Комментарии
Упорядочить
  • По популярности
  • Сначала новые
  • По порядку
Показать все комментарии (3)
Blødlxrd
Життєво. Гарний вийшов віршик)
Ответить
2018-10-22 17:03:45
Нравится
Ruslana
@Blødlxrd Дякую)
Ответить
2018-10-28 21:30:12
Нравится
Наталі
😍я так хочу назад у дитинство!
Ответить
2018-12-12 08:58:17
1
Похожие стихи
Все
Шаг, шаг
Шаг, шаг, я отпускаю тебя навсегда, На самотёк твоей судьбы. У меня болит сердце от твоей любви, Кто-то знает как нам дальше быть но не мы. Я всегда с тобою, на дне твоей души, Ты моя вечность, сияющая в ночи. Мы не сможем быть вместе, я же знаю, Ведь без тебя я каждую ночь сгораю. Мы сотканы из любви, да, Но она нас убивает. Пусть мы больше не услышим друг друга, Ведь нас больше не будет, мы исчезаем. А я люблю тебя так сильно, И звёзды для тебя горят на моём небе. Ты мой полюс, моё притяжение, Ты мой шанс на спасение.
55
14
1168
Верить хочу в красивое
Всё, ни к чему фальшивое, Я не хочу страдать. Верить хочу в красивое, Жизнь за любовь отдать. Чтобы как в песни было всё, В сказке, где есть любовь. Чтобы забыть об этом всём, Или родиться вновь. Чтобы начать сначала и... Видеть любовь везде. Нравятся мне слова мои. Их не найду нигде...
72
12
694