Сандра Мей
@SandraMey
Життя коротке немов лезо ножа, ніхто не знає де й коли воно може обірватись...
Блог Все
Просто так
Новости
2
45
9 листопада
Новости
5
2
37
Новости
2
2
38
Книги Все
Стихи Все
Україні присвячується на день незалежності.
Україна—це мій рідний край . Це місце де завжди думками я . Де б не була я сама , серце в Україні навіки . На чужині все не так . Ліси , долини й степи усе це чуже мені на іншій землі. Україно, вся твоя земля кров'ю просякнута ! Скільки бід ти спідкала на своєму віку ? Ніхто не знає . Скільки наших братів полягло в бою за твою свободу й не залежність? Тебе грабували, палили, твої скарби відбирали. Та дух твій не зламати. Крізь сльози болю й втрати, ти далі йшла. Моя країно. Я не покину тебе в скрутну хвилину. Я буду з тобою і в радості, і в горі. Я не закриватиму очі на біди, і не вдаватися що все добре на моїй землі. Я буду наче Богдан Хмельницький, чи істориком, я всім розповім про твої історію унікальну. Про твоє заснування, про твоїх королів і королев, про козаків, які тебе боронили!Я не забуду тебе, моя Україно! Люди шануйте Україну , шануйте вашу батьківщину . Прошу , молю захищайте її ціною вашого життя ! Й не забувайте ніколи за що боролись роками наші побратими ! А боролись вони за Україну , за нашу свободу . Заради нас усіх воюють люди . Україна— це мій рідний край . Заради неї я життя своє віддам .
10
0
105
Україна
Гарна, мила і єдина, Україно, Ти злітаєш, наче птах, у блакить. Ти заповіла синє небо, безкрайні лани, поля, кручі, рівнини. Ти заповіла нам край квітучий милий. Де чутно мелодію бандури, де сопілка заграва. Де матері гірко плачуть, а дівчини молодії свого миленького все вигляда. А козаки старі й молоді зі шпагами у руках, незнаючи страху, тебе захищають. Чутно у полях, степах ,як старий козак на коні з останніх сил боронить тебе, Україно! Чутно як мати плаче, а жінка сумує! Не має миленького й нема. Чує серденько дівоче біду. Чутно спів солов'їний. Чутно все-все на ,Україні милій... Тебе мій рідний краю кожний з нас боронитиме до загину ,бо ми твої сини й доньки, а ти наша матінка! Не потрібні нам ні слава, ні багатство. Потрібно нам щоб ти цвіла й вільною була!
13
2
191
Круговорот Життя
Так дістав круговорот життя. Ти біжиш та намарне. Летиш як птах в небесах та за мить падаєш вниз. Життя- летить мов стріла. Ти дивишся в небеса та не бачиш там зірок. Світ збляк ,краски яскраві втратив. Сльози на очах, політ, земля, барви усе зів'яло і сенс втратило. А справді в чому сенс життя? Щоб просто жити? Ні! Творити добро!? Що це за дурня? Ми живемо і творимо, та вибору наче нема. Помилку прагнемо не допустити. І цей вічний круговорот життя бентежить з толку збиває. Навіщо скажіть в клітках замикаємо самих себе. Страх- ілюзія. Почуття- обман. Справжнє кохання- насолода. Правда- брехня. Брехня-правда. В чому сенс? А де ж істина? А де ж справедливість? А їх попросту нема. Ні, вони є у глибинах океанів, морів, озер, ставків. Вони у глушинах лісу сховані, бо місця для них нема в цьому світі. Земля крутиться, обертається, а ми ідемо сумні й заклопотані кудись. Себе загубили у цьому буті. Будинки сірі стали для нас красою. Життя сенс втратило. Спокій покинув. Здається що ми одні. Нам це набридає і шукаєм у світі себе. Знову живемо, фарбами бу'яєм. І знову світ фарби віднайшов. Ти дивишся і серце радіє. Бо тепер ти став собою. Волю віднайшов і спокій те ж. Те що втратив, знайшов. Живіть і себе не губіть.
10
2
272