Мальва Польова
@Soul_in
Ще одна загублена душа у великому несправедливому світі. Але я його все одно люблю...
Блог Все
ATTENTION, PLEASE!!!
Новости, Интересное
2
2
43
Єєєєєєп!
Новости
2
16
Трохи захвату і трохи Дари
Новости, Интересное
3
3
34
Стихи Все
Сила
Не вірять люди в силу почуттів, Чи то пак, в силу справжньої любові, Та й ходять вічно втомлені і злі, Покинуті, всміхнутися не годні. Такі пішли тенденції, ще б пак! Кому тепер потрібне щире слово? Простіше чути те, що знаєш й так, Ніж щось, що змінить нас і все довкола. Так легко бути мудрим і крутим, Філософом на кухні, депутатом(!), Що знає, як зробити добре всім, Але собі не може дати раду... Та глибоко в душі згрубілих нас Живе малеча, повна здивування! Чудес чекаєм все життя, і час Не зміг здолати того поривання. Ми досі, попри всі замки й ключі, Так хочемо обіймів і любові, Бо нас, людей, прогрес ще не змінив, І, сподіваюся, не зробить це ніколи! Не вірять люди в щастя і любов, Та лиш вони завжди керують світом. Не гроші, влада, пристрасть і закон, А те, що в нас, закопане в граніті. Злякалися оголених сердець, А сцени голих тіл - звичайна норма... Відкрийте очі, вимкніть весь процес, І помічайте врешті біле, а не чорне! І хто завгодно скаже, що брешу, Але ви визнайте: в душі, на "дні морському", Ми вибір зробим в користь почуттів, Підем за серцем, під гербом любові!
11
2
478
Натхнення
Десь блукає тихо-тихо, Невловиме і тонке, Сповнене примарних чарів Те натхнення нетривке. Ти біжиш за ним, полюєш, Мов останній ловиш шанс, А воно все вислизає І бере на кпини нас! А як тільки ти в турботах, Й жити ніколи - примчить! Заворушить, потормосить, У спокої не лишить! За наказом непоборним Ти летиш, немов той птах, До мольберту, пензля, ручки, Щоб творить, інакше - крах! То страшний маніпулятор, Тиран і деспод! А хоча... Ми б не бачили без нього Краси і радостей життя.
9
0
601
Ладина-парадокс
Вона людина цілі Й людина перешкод: Сама себе руйнує, Сама з землі й підводить. Залежна від емоцій, Обставин, звуків, слів. Упевнена й мінлива, Завжди на висоті! У них таке буває, В романтиків палких, І хоч життя кидає - Цінують кожен вдих. Вона - ходячий імпульс, Завжди ентузіаст, Від краху до пориву, То "дно", то "неболаз"... Між депресивним болем Невиплеканих мрій І між безмежним щастям Баланс знаходить свій. А, може, не знаходить, І вже давно здалась?... Та ні, злітає знову, Поламана й жива!
7
2
456