Годі самоскидатися
Я палала вогнем, вгору йшла (на заклання мов), наче знята з хреста домовиною на спині. Серед безлічі днів, несприятливих до умов, за порадами тих, хто не вміє казати "ні". Крокувала вперед, помиляючись о граблі нескінченних бажань, ненависних ілюзій та конструктивних думок, що (паскуди такі малі) рахували ягнят, позіхаючи, аж до ста. Ви казали мені - я робила: несла мету ніби гасло на стязі, не виправши бруду сліз. Серед цінностей безціні все ж обирала ту, що вела у ворожий (і хижий до щастя) ліс. В тому лісі ведмеді та лиси (і вовкулак) в лютих пащах сумлінно щоночі несли хвости від зірок. Ті давали простий і яскравий знак: в чорній хащі зі снів неодмінно приходиш ти. Ти приходиш - я йду, щоб до себе шукать шляхи та уламки дзеркал, бо роздроблені вщент колись. Вісім років блукань, безумовно, були лихі, повні щедрих порад: їж, кохай та лише молись. Я молилася, йшла, через Мекку та Віфлієм. Обіцяли мені: все здійсниться, і не змигнеш. Довіряючи вам, я забула, хто саме є. (В того, що так бажаю, насправді немає меж). В тому, що поза нами, насправді немає нас. Та знаходимо всюди відлуння своїх надій. В незмістовного змісту існують десятки назв, Їх щодня закликаємо: йди, не соромся, дій! Задля чого - тепер без різниці, бо планку вже підняли відучора (заввишки за Еверест). Я палала в собі, що зумовило від пожеж сильний опік на серці. Тому відпускаю хрест. Відпускаю: горить, більш не хочу нести труну, не кажіть мені, як (а тим паче, закінчу де). Я звернула з дороги до себе (пробач дурну), прислухалась до тих, хто блукає, проте веде. І до планки своєї тягнуся теплом руки (що шукала, з народження сховане у мені) Йти за кимсь по життю - найепічніший самоскид. Так навіщо позаду крокуєш? Не чуєш, ні? Дякую @malse
2021-03-03 05:40:03
14
9
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (9)
Last_samurai
Відповісти
2021-03-04 20:23:12
1
Last_samurai
Відповісти
2021-03-04 20:28:38
1
Артемій Нахімовский
@Самоскид! Так, починати хотілося б.
Відповісти
2021-03-11 07:36:17
Подобається
Схожі вірші
Всі
Разве сложно сказать...
Много думать слов не хватит Лишь о ком то , кто не рядом Быть со всеми лишь открыткой , Согревая теплым взглядом Каждый день встречая солнце Словно первый луч спасенья Думаешь о всех моментах , Что всплывают вместе светом ... Или множество вопросов На каких нет не единого ответа , К тем , кто был однажды нужен, Став одним твоим мгновеньем Почему ж сейчас нам сложно .. Сказать искренне о чувствах , Как страдать мы все умеем ,, А признать ,что правда любим ? Может быть просто забыли .... Или стали явью сцен сомнений ? Разве сложно хоть глазами Сказать больше ,чем таить в себе ли... Надо больше лишь бояться , Не успеть сказать о главном ... На взаимность зря стараться Ждать когда уйдет шанс бремям ...
53
16
4261
Пиріг із медом (UA)
Крокуй до раю, крокуй до мене. Гаряча кава, пиріг із медом. Або якщо забажаєш — ромашковий чай. Приходь до мене. Будь ласка. Приїжджай. Крокуй до двері, а я у чашку відріжу лимона ломтик. На столі — пиріг із медом, а мені найсолодший твій дотик.
79
19
4106