Самоскид!
@malse
cherish in the end
Блог Всі
Новини, Цікаве
3
8
138
Цікаве
3
98
річки річки річки степи поля
Відгуки та рецензії
3
4
169
Книги Всі
Вірші Всі
метод
кімната за рік стала менш безмаксною. мінімаксний метод: проблемна пауза. в прийнятті рішень опираюсь лише на факти. в сенсі не любиш? бля, шо, правда?
1
0
169
33
нинішня зима — безпропускно німа. за стінами кон'юнктури наші життя спіткаються об бордюри, поспішають до нас самих: повз магістралі сповнені стомлених автомобілів топчучи мертвий сніг і наші мертві мрії.
5
1
287
18:
справжні істини виведені предками на старезних партах їхнє днк залишене у камінних жуйках на темній стороні столів і справжні уроки історії нашого покоління написані синіми ручками на сторінках пожовклих книг. справжні істини здобуваєш на несподіваних екваторах вони чекають у склянках і квартах їх нав'язують вуличні шарлатани та дивні люди які більше схожі на персонажів справжні істини приходять до тебе коли ти бадьорий вони не поспішають ставати відповіддю на чиєсь несміливе питання їхня суть — бути підсумком довгих історій довгих історій і випадкових романів випадкових романів і невдач на полігонах навіщо сидіти їм в кімнатах твоїх загонів? вони обберуть твої емоційні сили, якщо ти зможеш залишитись бодай красивим. справжні істини те ще лайно насправді я вірю що жоден з шрамів нічого не вартий я вірю що жоден удар не варто ловити обличчям але варто їх мати, щоб знати, інакше не вийде.
8
3
359