K L I F S
@klifs
Декадент у душі, футурист по натурі. 📖✍ Власниця клика Плісняви⚛ J U S T ⛱ I N N A
Блог Всі
Їм, їм і ще раз їм
Думки вголос, Потрібна допомога, Особисте
16
9
130
Знову студент
Цікаве, Різне, Особисте
7
57
Привселюдно вибачаюсь/прошу вибачення
Думки вголос, Різне, Питання
7
7
63
Книги Всі
Вірші Всі
Я
Я не поет і не прозаїк, Я не талант і не митець, Я така середньостатистична, Що навіть сама собі і не взірець. Я не епіграф й не пролог, Я не основа сюжету твору, Я такий собі маленький епілог, Продовження закінчення для чогось. Я всього лише мрійник, Заплутаний у власних хмарах, Душі своєї я двійник, І далеко, далеко не невдаха.
27
0
870
End.
Ми будуємо стіни між власними світами Жаліємось на депресію, втому і хронічну відсталість Самі ж збігаємо на швидкості з обривів Але при цьому маримо надіями щасливо жити Ти бачиш край в безодні цього світу? А може, уламок щастя, що безнадійно зник? Не шукай в словах загублене завідома Бо загубишся і сам далеко серед них
17
4
697
C&N
Ти можеш кричати, зривати свій голос, Можеш плакати, надривати нутро, Можеш засіяти у душі своїй космос, І можеш забути усе, що раніше було. Ти можеш творити, як вмієш лиш ти, Можеш кохати, як навіжений, до болю, Можеш знову здатись, здатись без бою, І можеш піти звідси раз й назавжди. Ти можеш полетіти далеко й навічно, Можеш цвісти і любити усе навкруги, Можеш прожити свій вік так логічно, І можеш жити так, що позаздрять боги.
39
5
1517