Ярина Залужна
@yaryna004
Ніколи не здавайся і доля посміхнеться тобі💫
Блог Всі
Осінь
Цікаве, Думки вголос
5
75
Трішки про майбутній проект
Новини, Цікаве, Особисте
4
1
69
Несправжній друг, гірший за лютого ворога
Цікаве, Думки вголос
4
85
Книги Всі
Вірші Всі
Осінні меланхолії
Золото. Тумани. Холод. Каштани. Багряний ліс. Вогненна осінь. Прілий запах. Журавлів голосінь. Ароматна чашка кави. Плетений бордовий плед. Захопливі книжкові глави. Життя — солодкий мед.
3
0
59
Наше шаленство
Мені так подобається те божевілля, До якого ми щоразу з тобою доходим. Це те саме безалкогольне сп'яніння, Яке одне одному під шкіру вводимо. Коли завмирає подих і руки втрачають контроль, У кожному погляді, дотику — бажання й любов. Коли до сердець вже дібратий пароль, А в жилах нестримно пульсує кров. Поза часом і простором у хвилі спокус Торкаючись вічності одним порухом рук, Наповнюємось ніжністю, а від дотику вуст, Серце шалено зупиняє й прискорює рух.
5
1
77
Чотири сезони
Хочу гуляти з тобою по місту Під теплим літнім дощем. Коли краплини мокрим намистом Стікають щасливим лицем. Не соромитися сміху і танців Адже коханню немає меж. І серед сотні тисяч самозванців Я розпізнаю твій силует. Хочу гуляти з тобою по місту, Коли дерева вдягнуть багрянець. Коли журавлі у вир полетять урочисто, Сповіщаючи про тепла кінець. Бігати по шумному листі, І радіти як діти малі. Та не залежно в якому ми місці, Разом незмінно рухатися далі. Хочу гуляти з тобою по місту, Під тихий сніговий вальс. Хоч в наших розмовах не буде змісту, Головне, щоб у них не звучав фальш. Ховатися від холоду разом, Танучи в найпалкіших обіймах. З чашками чаю і пледом, Потонути у неймовірних фільмах. Хочу гуляти з тобою по місту, Коли все навколо цвіте. Коли весну, таку невинну і чисту, Ластівка на крилах принесе. Разом милуватися першим цвітом, Вдихати на повну перші дзвіночки тепла. Хочу з тобою мандрувати світом І вірити що нашій історії не буде кінця.
3
0
72