Олена Орелецька
@oreletska
Люблю читати, а до хобі відноситься написання текстів і віршів
Блог Все
Разное, Новости, Мысли вслух
2
21
Книги Все
Стихи Все
Не ищи
Не ищи меня в гуще лесной И в толпе меня не ищи Не травмируй душу чужой Ведь меня уже не найти Не ищи интонаций моих И цвет глаз моих не ищи Не создать двух людей таких Не ищи забудь, отпусти Ну, а если вдруг повезёт Средь толпы незнакомых лиц Или в чаще тёмной, густой Ты меня отыскал мой друг То услышишь:«Отпусти. Забудь Ты другую себе найдёшь». Всё ж меня тогда удержи От падения в пропасть из лжи.
2
3
348
А я не вмію
А я не вмію просто так піти Без сказаних слів доволі. При цьому я спалю мости Щоб не випробувати свою силу волі. Я не вертаюся якщо уже пішла І гордості до цього нема діла. Адже тебе простити не змогла, А може просто більш не захотіла. Я не благаю відпустить мої гріхи, Хоча не впевнена, що согрішила. Та не нав’язуй ти мені свої страхи, Адже без них я якось краще жила.
2
0
206
А я жива
А я жива... Живіша за будь- кого. Хоч кров тоненько цівкою тече. А я жива... Кричу я в небо, Хоч йти з собою смерть мене зове. А я жива?- спитаю в ночі І зорям посміхнусь своїм. А я жива?- спита відкривши очі І не повірю я словам твоїм. А я жива?- спита хоч вже й не треба, Бо відповідь засіла в голові. Що я жива, а значить комусь треба, Щоб я ходила по Землі.
4
0
341