уві сні
Чи була та трата марна? Часу, почуттів та сну.. І невдовзі зла та хмара, показала чистоту. Показала промінь сонця, що виднівся вдалині, що до битого віконця, простягнув руки своєї.. Все це було уві сні. Цього не бачилось в житті. І не побачиться скоріше, поки не настане тиша. Поки ці червоні хмари не заляжуть в простоті. Доки не перестануть ляти - бруд, вкривавлені гонці. Доти не змінеться нічого... І все що бачили раніше, побачимо лише у сні.. І в мріях кожного з нас буде, лише перенестись в минуле. Кохати, дарувати квіти, на світанку поза ранку жити так немов ви діти. Та поки не зійде та хмара, нажаль побачимось у снах, поки на неї не зійде кара, ми будемо кохати у листах, у бік відкинувши свій страх. Наприкінці життя цієї хмари, лише в надії що не буде так надалі, нарешті вся наша уява.. обернеться в рутину та сприймання. І тільки прокинувшись, ми зрозуміємо, що сни нарешті перетворилися в реалії.
2022-12-01 18:31:10
6
1
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (1)
Ann Tkach
УРАААААААА
Відповісти
2022-12-01 18:34:29
1
Схожі вірші
Всі
Unbreakable heart
Behind your back people are talking Using words that cut you down to size You want to fight back It's building inside you Holding you up Taking you hostage It's worth fighting for They'll try to take your pride Try to take your soul They'll try to take all the control They'll look you in the eyes Fill you full of lies Believe me they're gonna try So when you're feeling crazy And things fall apart Listen to your head Remember who you are You're the one You're the unbreakable heart
49
1
16027
Дівчинко
Рятувати старі ідеали немає жодного сенсу, все сведемо до творчості або дикого сексу. Зруйнуємо рамки моральних цінностей, напишимо сотні віршів і загубимось серед вічностей. Наш голос лунатиме і поза нашим життям. Дівчинко, просто тримай мене за руку і віддайся цим почуттям.
103
16
5567