"Поэтическая эльфийка" - WtS
@ka_
Обожнюю Шерлока (з Камбербетчем🍵) 🚬(ні, насправді не курю, хоча, тільки спогади💀)
Блог Всі
Новий проект
Новини, Цікаве, Різне
13
22
284
Даємо актив СБ!
Новини, Цікаве, Потрібна допомога
22
2
242
Пісня?
Новини, Цікаве, Потрібна допомога
10
7
306
Вірші Всі
Віра
У моєму поки невеликому серці, Оселилась надія. Моє майбутнє буде прекрасним, Вогонь в очах не згасне. У моєму ще не великому серці, Оселилася ВІРА! Мені гарантований успіх, Я щаслива не тільки у мріях майбутніх. Немає того, що не можливо здійснити. Все у твоєму розумі, спробуй його спочатку змінити. Дякуй, вір, і все здійсниться! Любов відкриє для вас таємниці.
16
3
372
Вмій
Вмій триматися, навіть коли немає сил, Це важче, ніж зможеш собі уявити. Тільки відвернись, і вже немає крил, Чи в дитинстві міг таке "щастя" збагнути? Спокійною посмішкою закриєш рота безтактному, Щоб більше не ліз куди його зовсім не просять. Віддаєш перевагу мовчанню, Це краще ніж якщо твоє серце розтовпчать. Коли гіркі сльози поллються знов, Досить себе жаліти. Немає умов де ти не здатний вижити. "Я гідний кращого" - до себе промов, взяв себе в руки і пішов!
14
6
254
В її обіймах
Коли ти відчуєш, що смерть коло тебе, Вона дишить тобі в лице Вже нікуди бігти, щось заболить поміж ребер, Не зможеш сказати "люблю" за потреби. Німий страх і малюнки перед очами, "Не виживеш" - чуєш ехо відвертих слів. Немає часу керувати думками, Часу нема виправити те, що міг. Усвідомити все в останню секунду - Мабуть жалюгідна сутність людини. Ми все не знаходимо приводу, Щоб позбутися життєвої плутанини. Поки ти ще можеш жити, Роби все, що є в твоїх силах. Поки не застряг у могильних брилах, Не сподівайся, що час не пливе. Зустрівшись очами зі смертю, Ти відчуєш її присутність. Ти впізнаєш її за безмовністю, Це дійсно страшна могутність.
18
11
211