Дана Онищенко
@danajaba
Мене звуть Дана і я трошки пишу
Вірші Всі
Мужик
Я хочу домінувати, А жінок не визнавати Бо я просто народився Хлопчиком і розревівся. Правда не скажу нікому, Бо засміють мене у цьому. Як же добре, що я чоловік: Сильний, мужній, справжній мужик. А ті тупі курви, баби Та для мене вони бридкі як жаби. Щоб хтось на них подивився? Ха, та хто б на це повівся?
0
0
167
Інцели
Хлопчики вважають, Що всі їм «давати» повинні. Що вони просто ідеальні і невинні, Жалюгідна слабка стать Повинна послуги їм надавать. І вставати на коліна, Щоб смоктати, як скотина. У безправних суть одна: Виглядають як шпана, Але просять забагато Ніби хтось повинен дати Їм ті людські насолоди, Які вони вважають за нагороди.
0
0
154
Ви відібрали у мене життя
Ви відібрали у мене життя, Ви відібрали моє майбутнє. Але війна це справді незабутнє. Як я сумую за Кирилівкою, морем І за старенькими будівлями у баз Так що ж нам такого зробити, Щоб позбутися всіх вас? То може варто всіх спалити? Або втопити вас в морях? Чи може варто вас прибити - Камінням, цвяхами до нас? Щоб більше думок не було підходить Так близько до наших земель І програти цю жалюгідную дуель.
1
0
164