Victoria Zhyliak
@ZhyVi
😊
Вірші
Сон
Так просто бачити твоє обличчя У проміжку між вечором і ранком Так просто чути голос твій У тембрі в якому можна потонути. Так просто торкатись рук твоїх Коли небачилися вічність. Так просто відчувати тебе Коли приходить ніч.
9
0
547
Синя глибина
Ти шепотів слова, які хотіла чути, Твій голос манив, наче синя глибина. В твоїх очах я бачила майбутнє, А ти й не мріяв про щасливе майбуття. Хіба не бачив ти жіночога тепла? Хіба в твоїх думках була лиш темнота? Хіба твої слова, які як мед на серце, Були лиш для підтвердження всього твого життя? Не розумітиму тебе ніколи, Твоє життя, твій норов, шлях твій. Для мене ти залишився життям, якого доля не дозволила прожити.
7
2
584
Лялькар
Ти керував її долею, та часом мінливим, Неначе лялькар у своєму театрі. Ти окриляв її, та обрізував крила, Здираючи маски звичного життя. Ти був її всім, до кожного дотику губ, До кожного теплого слова, До кожного ніжного погляду. Ти був найкращим зі всіх. Вона ж як наївне дівчисько Велась на солодку брехню. Повірила кожному слову, А потім пішла у пітьму. Ти оголив її душу, не залишивши ліків. Твої слова навік бринітимуть в її душі. Вона уже не буде тією ким була, Бо ти залишив все позаду Забравши часточку її життя.
7
0
678
Лучик
Когда проснусь увижу луч надежды, Он спит похрапивая вновь и вновь. После тежолых дней без отдыха Я вижу вновь щасливое лицо. Смотри, там люди просыпаются, Они бежат в круговороты дня. А мы сидим тут улыбаемся, Нам хорошо вдвоем и это факт.
5
0
597
Момент
У момент коли втрачаєш розум Забуваєш саме головне. Є в житті і радість , і тривоги Все є, лиш нема тебе. У момент коли втрачаєш спокій Серце каже : не спіши. Воно має ще надію, Яка тліє у душі. У момент коли встромляють ніж у спину Й вити хочеться від болю і жалю. Рідна мати обіймає, як дитину Ой, як сильно я тоді її люблю! У момент коли,здається, втратив серце, люди тобі кажуть : "Буде ще". Скільки б щастя не бажали Все є лиш нема тебе.
10
3
856
Та хто в цьому винен?
Та хто в цьому винен? Не я, аж ніяк. Хотів бачити сильну? І що з того взяв? Ніяка не сильна я, а знаєш чому? Коли когось любиш, повіриш й в брехню. Хотів бачити сильну? А ні, не зважай, вона стане сильна, хоч буде одна. На людях весела, в душі не жива.
8
0
740
Исход
Ты многое пережил, ты многое видел, Твой нрав никто не мог обуздать. Хотелось жизни тебе до боли щасливой, Но люди не позволили жить тебе так. Они лишь хотели тобою напиться, Хотели тебя на привязь взять, Хотели использовать всю твою нежность, Хотя взамен им нечего дать. Искал много лет человека ты, Что б стала родною душою тебе. Да что б была и равной тебе И мудрой не по годам. Как думаэш поможет ли в минуту трудную, спасет ли от нещастий ? Захочет ли прожить с тобою остаток жизни? Или уйдет без слов? Порой мы думаэм, что нет на свете щастя. А щастя есть,в минутах прожитых вдвоем.
5
1
683