Victoria Zhyliak
@ZhyVi
😊
Блог Все
Новости
2
24
Новости
2
16
Новости
1
1
40
Книги Все
Стихи Все
Синя глибина
Ти шепотів слова, які хотіла чути, Твій голос манив, наче синя глибина. В твоїх очах я бачила майбутнє, А ти й не мріяв про щасливе майбуття. Хіба не бачив ти жіночога тепла? Хіба в твоїх думках була лиш темнота? Хіба твої слова, які як мед на серце, Були лиш для підтвердження всього твого життя? Не розумітиму тебе ніколи, Твоє життя, твій норов, шлях твій. Для мене ти залишився життям, якого доля не дозволила прожити.
7
0
172
Лялькар
Ти керував її долею, та часом мінливим, Неначе лялькар у своєму театрі. Ти окриляв її, та обрізував крила, Здираючи маски звичного життя. Ти був її всім, до кожного дотику губ, До кожного теплого слова, До кожного ніжного погляду. Ти був найкращим зі всіх. Вона ж як наївне дівчисько Велась на солодку брехню. Повірила кожному слову, А потім попала в пітьму. Ти оголив її душу, не залишивши ліків. Твої слова навік бринітимуть в її душі. Вона уже не буде тією ким була, Бо ти залишив все позаду Забравши часточку її життя.
5
0
258
Лучик
Когда проснусь увижу луч надежды, Он спит похрапивая вновь и вновь. После тежолых дней без отдыха Я вижу вновь щасливое лицо. Смотри, там люди просыпаются, Они бежат в круговороты дня. А мы сидим тут улыбаемся, Нам хорошо вдвоем и это факт.
6
0
285