Щастя в руках
Пшеничні поля, чарівна земля. Краса неймовірна простого села. Вранці так гарно майоріє роса. Природа щаслива. Дякую небеса. Тепер кров'ю залиті всі наші ліса, Не літає там більше чорна оса, Не чутно там й пісень солов'я, Яку так давно вже чекає сім'я, Яка стільки днів в окупації жила. Так непомітно, в ямі там біля села. Від болю там ледь не померло дитя, І давно зіпсоване було їхнє взуття. Там наповнені нестримного болю. Сиділи у ямі та співали пісні волю, Свободу і тяжку ту козацькую долю Весь страх вони заховали в тополю Але на світанку допомога прийшла Гордо жінка український прапор несла Так ніжно, мов тримала щастя в руках Ніби бачила вже це в рідних очах
2023-03-09 07:50:20
5
0
Схожі вірші
Всі
Unbreakable heart
Behind your back people are talking Using words that cut you down to size You want to fight back It's building inside you Holding you up Taking you hostage It's worth fighting for They'll try to take your pride Try to take your soul They'll try to take all the control They'll look you in the eyes Fill you full of lies Believe me they're gonna try So when you're feeling crazy And things fall apart Listen to your head Remember who you are You're the one You're the unbreakable heart
49
1
16056
Я граю лише уві снах...
Я граю лише уві снах, Гітару, мов тебе, обіймаю, І пісня стара на вустах, Що в серці болем лунає. Я граю лише уві снах, Мелодію, давно що забута, І печаль в блакитних очах — Мій жах і муза, мій смуток. Я граю лише для тебе, Хоч знаю, що плід ти уяви, І біль губить нестерпний — Я гину, а пісня лунає... Я граю мелодію ніжну Та бігти хочеться геть, Як чую солодку я пісню: Вона нагадає про смерть... Бо вона серце зворушить І змусить згадати тебе, Ну нащо грати я мушу І палати мертвим вогнем? Поховавши, я присяглася, Що забута гітара — ось так, Бо пісня для тебе лилася... Я граю лише уві снах...
131
25
6197