@Margarita20
Блог Всі
?
Питання, Новини
5
5
36
?
Питання, Новини
7
8
42
Вернулася
Новини
7
4
26
Книги Всі
Вірші Всі
Квітка у дороги
Дорожня пил опускався в тиші На землю суху в темряві ночі. І там, їй охоплений, тихесенько ріс Квітка у дороги - хранитель всіх мрій. Вона сльози дощу в серцевину ввібрала, Вона чула, як вітер з дорогою шепотів Про тих, хто в пустелі, в горах і морях Так марив про життя на райських полях. Вона бачила, як сонце сушило стежку, Як мандрівник втомлений твердив: "Не можу! Тут краю не видно, не видний привал "... Квітка у дороги йому сили дала. Квітка у дороги, тобі поклонюся, Шкода тільки, що Неба з тобою не молюсь - Різна молитва людей і квітів ... Але щастя ми просимо часом і без слів.
10
3
496
В її очах - сила. В серці - вогонь.
На уламках дзеркал Танцює вона. На розбитих мріях Тягнеться її доля. Але йде вона сміливо Лише вперед дивлячись. На ворогів не звертаючи уваги, Покладається тільки на себе. В її очах - сила. В серці - вогонь Горить непохитно, І не згасити його. За осколках скла Вона сміливо йде. Вірить у сили свої І вірить не дарма.
15
1
536
Погляд, палаючий вогнем..
Тихі слова ... Біль, образа, ревнощі. Зима не настала, а в серці - холод, І погляд, палаючий вогнем, - Втрачаєш ти впевненість. Холодна його посмішка ... Так шкода впала ти. «Мовчиш?» - біль і гордість упереміш: Інша сторона монети. Холод, лід в погляді, полум'яному ... Страх обплутує розум. Ось він, темний, любити він не вміє! Але так оманливе горять твої очі. І серце завмирає там всередині ... Адже можна все ще повернути! І як би цього хотілося, Але неможливо провернути. Ріже, немов скальпелем, образа Твою розірвану вклочья душу ... І дивишся изподлобья ти сердито, Приховуючи, як тобі він потрібен. Тихі слова ... Біль, образа, ревнощі. Зима не настала, а в серці - холод, І погляд, палаючий вогнем, - Ти розумієш всю його безцінність ...
15
0
577