Блог
Всі
Різне
"Котий дождь"
Говорят, есть остров в небесах
Он летает, спрятан облаками.
А на острове том проживают
Белые коты с крылами.
Говорят, когда коты смеются,
Радуга на небе светит.
А когда котейки плачут
Дождь идёт, крупнее нету.
Если дождь пошел особо крупный
Не ленись, и выгляни в окошко
Помаши рукой с приветом в небо
Чтобы не расстраивалась кошка.
Улыбнись навстречу ливню
Ведь когда идёт он,
ты поймёшь
В этом мире все не просто так,
Раз идёт
Котячий Дождь.
12.06.2018
Думки вголос
Ви прекрасний, наче ранок
Сонячний, морозний січня...
І , мабуть, для багатьох панянок
Ви цікавий є (цілком логічно).
Та для мене більш цікавий Переможець -
Той, хто серце зміг моє відкрити...
Й досі він мене вважає
Гідною уваги й квітів...
Ви - прекрасний лікар і людина...
Вчитель, вірний друг, товариш...
Ну а він - уся моя родина...
Серце, друже, сильно не обманиш...
Це не Ви обручку дарували
І були зі мною з ранку і до ночі...
Коли страшно було - не втішали,
І від сліз не протирали очі...
Він терпів моє безумство цілі роки
Так спокійно, наче рідна мати...
Й до сих пір до мене робить кроки
Завжди зможе він мене втішати...
І хоч я тепер в сорочці білій
І з діагнозом сижу в палаті...
Й Ви від мене відвернулись...
Він завжди мене буде вітати.
Бо
Своєю
Не
Перестає
Вважати...
Вірші
Всі
Русалка і Святий
Давно це було:
В лісі темнім
Зустрілись дві прості
Душі.
Життя було таким буремним
Ці двоє ж
Милувались
У тиші...
Він був Святим, Вона - Магічна.
Кохання - це для них був гріх.
Вона сміялась тихо, істерично.
Для нього наставляти -
краще інших втіх.
Червоне плаття і звабливая людина
Раптово стала серед них.
Як гром небесний:
Є у них дитина!
Святий згрішив,
Плотських вкусив утіх...
Оскаженіла бідная Русалка
І в лісі наламала дров...
І довго дрова ті ламала,
Аж поки ти до нас прийшов.
І поки вірить тобі дуже,
Довіру збережи, мій Любий друже...
Я ж що змогла, те і зробила,
І допомоги прошу, Милий...
Бо хвора тема, що літає
Де вже можна і не можна:
Це Зрада...
В її серці лють палає..
Бережи нас, Боже...
0
0
154
Сині очі
В полоні безглуздих безсонних ночей,
Де усмішка дуже лукава,
Тону у безодні тих синіх очей -
Яскравих очей скандинава...
По тілу долоня блукає сама
Рельєфи так м'язів цікаві
А очі - неначе морозна зима -
З теплом літа дуже яскравим...
Той жар, що палає, огорне сповна
І тісно придавить в перину.
І ці самі очі побачить війна,
Вони ж побачать дитину.
В полоні болючім, між сотень ночей,
Де блискавки, рани і лава,
Потону у сльозах без милих очей
Без синіх очей скандинава...
0
0
153
Іграшка
Іграшка.
На кілька днів.
Красива лялька...
І доступна.
Для втіхи тіла...
Зрозумій:
Ця пустота -
Для тебе згуба.
Писати й набирати текст всі вміють.
Тату поблідне і спливе.
А ті, хто в захваті від тебе мліють,
Вже завтра тіло знайдуть, і нове.
Волосся
висмикне дружина.
Обличчя перекосить
Від гріхів.
І, навіть,
Ті твої коліна (й міжкоління)
Не вилікують...
І немає слів...
Тож дівчинка,
(і не моя)
Така розпуста
Підходить більше для старих п()вій.
Читай книжок побільше,
Златоуста.
І про хороше тільки мрій...
1
0
169
