Ще один день
Ще один день я змарнувала, шукаючи себе, Хоч знаю, що затія марна, пора відкинути усе. Але так прагну я турботи, відчути мамине тепло, Та навкруги лише байдужість, порожні мрії про любов.
2018-07-18 16:43:21
2
1
Коментарі
Упорядкувати
  • За популярністю
  • Спочатку нові
  • По порядку
Показати всі коментарі (1)
Miroto Sukude
Це дійсно так, коли хочеш чогось, але отримати не можеш. А люди стали байдужі до тебе, спроби достукатися до їх серця марна.
Відповісти
2018-07-18 20:25:02
Подобається
Схожі вірші
Всі
وردةٌ قبِيحة
و مَا الّذي يجعلُ مصطلحُ الوردة قبِيحة؟ -مَا الّذي تنتظرهُ من وردةٍ واجهت ريَاح عاتية ؛ وتُربة قَاحلة و بتلَاتٍ منهَا قَد ترَاخت أرضًا ، مَا الّذي ستصبحهُ برأيك؟
55
10
3685
Не скажу "люблю"
Знаєш, складно Тебе любити й не сказати. Тебе кохати і збрехати, Що зовсім іншого люблю, І що до тебе не прийду. Знаєш, той "інший" мене теплом своїм зігріє. Зачарує і поцілує, А ти сиди там далі сам, І йди назустріч виючим вітрам. Тобі вже більше не скажу своє я болісне "люблю"... А просто відпущу і почуття у собі похороню.
74
14
7189