Ангеліна Пилипенко
@Angely_Phil
"Какая жалость, что мир так скучен - ломает зависть людские души..."
Блог Всі
Мій особистий сорт героїну
Особисте, Думки вголос, Новини
2
56
Підсумки року
Новини, Думки вголос
2
31
Факти
Цікаве, Думки вголос
1
74
Книги Всі
Вірші Всі
Освободітєлі
Прокинулись годині о четвертій Від смертоносних пострілів гранат, Тож два шляхи: або на місці вмерти, Або ж втікати з відчаєм назад. Це "звільненням" назвали іронічно, Коли від куль загинуло дитя, Коли будівлі, що, здавалось, вічні, В уламки опадають, мов сміття. Проблема їх - блокують спотіфаї, Нема вже як зайти у Інстаграм. А на Вкраїні полум'я безкрає, Що землі пожирає тут і там. Але ми сильні духом й незалежні, Нас знищити хотіли, але ні! Завзяттям поєдналися безмежним, Плювок у бік ми зробимо війні. Літописи такого ще не знали, Цей бій увіковічнять у книжках. І тих, кому землі було все мало, Ми рознесемо в неозорий прах.
3
0
207
Творці
В когось барви цвітуть на картинах, В рими інший вдягає думки. В когось ніжна мелодія лине, Полонивши серця навіки. Хтось лікує скалічені душі, Хтось знайомить малят з букварем, Хтось - серцям вже давно непорушним Повертає колишній свій щем. Хтось в театрі вживається в ролі, Відігравши найкращу з Джульєт, Інший друзів частує доволі, Подаючи солодкий шербет. Ще один поновляє закони, Здійснює справедливий свій суд. А наступний - у ночі безсонні Береже спокій наш від приблуд. Так багато тих галузей в світі, Що найвищої гідні з поваг. Серцем треба достойно зуміти Досконало утілить свій фах!
0
0
184
Penfriend
Я не можу тебе обійняти, Голос мій віддаляє дзвінок, Кілометрів і миль так багато! Не здолає маленький їх крок. Неспроможна я поки в реалі Доторкнутись твоєї руки. Твої очі - зелені чи карі? - Не читають мої ще думки. Поки здатна лиш в літер сплетіння Укладати душевне тепло. А душа божеволіє в скінні... Що зустрітись би нам помогло? Не кидай мене, друже, благаю! Хоч і часто ламаю дрова. Та душа ще моя пам'ятає Твої теплі підтримки слова... Хоч не можеш мене обійняти, Тільки сліз ти втамуй водоспад, Обіцяй душу не розбивати, Йти зі мною вперед, не назад. Будь зі мною ти в щасті і горі, Знай, мій друже - ти радість моя. Ми побачимось, знаю, нескоро, Та що маю, віддам тобі я. Не зміняю тебе я ніколи На фальшивих реальних осіб. А твоя душа, знаю, не квола, Моє світло наступних злих діб...
3
5
210