Аl_ Sy
@Alina_69_s
Стихи Все
Наш перший танець
Я пам'ятаю наш перший танець Він був дивним і водночас трепетним Ми танцювали так, Неначе то вперше і востаннє. Наша перша зустріч була такою давньою І знайомились ми не в танку А десь далеко в минулому Самі того не помітили. А тей погляд, ти пам'ятаєш? Ну тоді, коли глибокий, як до душі і назад. Це незабутньо. Спілкування сезонне, легка підтримка і радість за успіхи. Довгоочікувана зустріч... І неважливо що було ДО. Важливо що Є зараз. "Очікування теж частина подорожі". Ми близькі думками, плоттю, серцем, але віддаляє лише відстань. Та засинаємо ми з думками один про одного і це найближче. Ті ночі кохання палкого. Ті ранки бадьорі, безсилі навіть думати. Лише насолода один одним. Проза єдина, що може виказати всі спогади. Обожнювати, хоч і так мало часу, Лише одна ніч Лише одне життя. А хочеться з тобою, для тебе. А чи хочеш цього ти? Чи відчуваєш те, що палає в мені? Чи вистачить нам часу насолоди? Чи то буде ще одна ніч чи ціле життя?... Вирішить тільки час, безпощадний і водночас щадящий час. А щастя в дрібницях: Прокидатись разом; Пити чай фруктовий з шоколадом; Снідати сирниками з родзинками. Насолоджуватись прогулянкою вечірнім містом. Кататись на ковзанах, Валятись на теплому піску. Гріти в дощову погоду своїми гарячими губами. Ось що таке безумовне кохання. Продовжу я, дозволь. А ще це смуток і печаль, Коли підтримка в ті хвилини, Коли життя як та хрусталь Ще трохи і далеко згине. І от питання постає, а чи готовий ти до того Щоб ти життя своє таке заради мене спростовував? Чи зможеш ти свій час направить? І розложить від А до Я Та так, аби зуміла я Повірить... Повірить у безодню глибини душі. Слова, то лише дзвін далекий. А десь там глибоко в тиші А може і назовні, чекає леді від душі Свого панова годнього. Пора закінчувати басні І до серйозності прибратись. Та як я зможу помінятись, як серце кличе того, Який для мене геть далекий Хоч і здається зовсім рідним. Та жаль життя таке глибоке. А ми то любимо завжди і не важливо скільки лайків... А деколи і треба знати. Тому варто врахувати, Що якісно нам треба жити, а головне в гармонії з собою.
0
0
153
Пусть станет реальностю
На улице и солнце светит А на душе какой-то шумный ветер Чёрт поймёт куда бежать Когда на улице +25. Сижу и жду чего-то нового, Была бы прежней - не готовая. Сейчас я жду мне не знакомого. Покажет снова три на три И будем вновь друг друга высматривать изнутри. А хочется простора и уюта Где будет стол и много книг с блокнотами И чашки будут красоваться на удобных полках извиваться. Где будет пахнуть новым домом, Вместо союза запаха простой. Игрушки будут весело встречать Зелёные цветы с улыбкою напевать. Хочется, чтоб дом меня встречал и ждал И провожал и уважал. А могут это все чужые стены? Приютить сирот отчаянно пытаются Но не известно у кого это получается...
0
0
133
Кохання.
Кохання - це дотик твоїх рук. Кохання - це погляд твій глибокий. Кохання - це серця твого стук. Кохання - це коли не одинокий. Це ніжність у кожному русі. Яка до тепла окриляє. Це тонкощі зібрані в волоссі. Які ти трепетно оберігаєш. Кохання - це коли без слів. Кохання - це вогонь всередині горить. Кохання - це коли ми, замість тисячі світів. Кохання - це коли хочеться весь час творить. Коли емоції є справжні. Нема лукавого і злості. Коли думки твої куражні, А тіло все тремтить від збудженості. В коханні неможливо помилитись. Воно живе всередині на глибині. Якщо не можеш ним насолоджуватись, Коханням називати не маєш права тоді.
0
0
231