M Y S T E R Y
She the gem I was looking for Through the mist and through the wild. I searched everywhere. Never knew you'd be up above ; A shining star. The whole time. . //Mystery . ~spells~
2018-10-16 15:46:18
2
0
Інші поети
Duaa Is Lazy
@Writer_Duaa
Женя Закарян
@Evgenia_zakaryan
Lady K
@lady_k
Схожі вірші
Всі
Присвячую
Присвячую тобі вірші українською, Бо не знаю, якою мовою висловлювати свої почуття. Хоча, для тебе, мабуть, краще російською, Але я вірю: зрозумієш і так. Бо коли ми зустрінемось, важливим буде лиш погляд: Серце не потребуватиме слів, Йому буде байдуже звідки ми родом, Навіть, якщо з ворожих країн.
73
4
5289
Не скажу "люблю"
Знаєш, складно Тебе любити й не сказати. Тебе кохати і збрехати, Що зовсім іншого люблю, І що до тебе не прийду. Знаєш, той "інший" мене теплом своїм зігріє. Зачарує і поцілує, А ти сиди там далі сам, І йди назустріч виючим вітрам. Тобі вже більше не скажу своє я болісне "люблю"... А просто відпущу і почуття у собі похороню.
74
14
7158