Це просто ніч
Це просто ніч, нічого більшого, Просто смішний збіг подій, не перебільшую. Не там, не з тими, не в той час. Не ми, не з нами, а лиш сарказм. Розчарування вже нема, лиш суто правда б'є болюче Лише на час вистачає веселощів, а після знову нудно Робимо висновки - не там добре, де людно. Інтроверт, якщо хочете, не сперечатимусь Коли так буде знову, вже піду й не вагатимусь.. Хороші ви, лиш просто не мої. Даремно намагалася зробити з вас друзів. Пробачте, я не повинна була так робити. Давно пора було уже змиритись. Це просто ніч, я не чекаю більшого. Просто дурний збіг подій, і я не перебільшую. (Збірка "Ночі")
2018-07-01 11:33:19
2
0
Схожі вірші
Всі
Я і ніч
Поїзд падає в ніч. Це-останній ліхтар. Я і ніч. Віч-на-віч. То морозить. То жар. Ти вже, певно, заснув, Ти подушку обняв. Ти мене вже забув. В тебе тисячі справ Я від тиші глуха. Від мовчання німа. Я одна. Клич- не клич. Я і ніч. Віч-на-віч.
105
8
13193
"Письмо ушедших дней"
Привет , мой милый друг Забыл ли ты, как долго не писала , Прости ,но я хотела отпустить Всю слабостью ,что в себе искала . И может ты проник Моим письмом до дрожи Забыл ли мой дневник , Увиденный стихами одинокой ночи ... Об памяти прошедших дней , Ты не увидишь ни души порока Лишь слабый шепот чувств Уложенных строками тонко . Немой вопрос в глазах Оставлю с времям на последок Легонько холодом касаний уходя , Чтоб не запомнил запах пепла.
43
17
2659