Антон Шаталов
@draterius
...
Блог Всі
Той, кого не можна називати
Цікаве, Відгуки та рецензії
4
1
150
Драма
Цікаве, Різне
3
95
Place of strength
Новини, Особисте
7
3
147
Книги Всі
Вірші Всі
Нездоланний
Час простий і нездоланний, Голод, холод, серця щем. Знову зачиняю ґрати: "Назавжди", — кричу тепер. Що за явище негоди Буревій та дощосніг — Заміта у лід пороги, В снах прокурених моїх. Аж опісля зостається — Пріле листя і трава. Чую ніжний трепет серця, Й натепер ти не моя. Час простий і нездоланний, Голод, холод, серця щем. Знову зачиняю ґрати: "Назавжди?" — Шепчу тепер.
6
1
29
Щось страшне іде до нас
Колом, колом праця й щем, Іскри хай летять дощем! Колом, колом праця й сказ, Щось страшне іде до нас! Око жаби, зуб змії, Лапу пса в казан мерщій Вус кота, бджоли жало, Миші пух й сови крило. Колом, колом праця й щем, Іскри хай летять дощем! Колом, колом праця й сказ, Щось страшне іде до нас! В казані окріп кипить, Під котлом вогонь горить. Вовчий хвість туди кидай, Й мощі відьми додавай! Колом, колом праця й щем, Іскри хай летять дощем! Колом, колом праця й сказ, Щось страшне іде до нас!
6
1
95
Послання Коринтянам
У цім житті достатньо таємниць, А невідомість страхом нас карає І той, хто мимобіжний — долілиць Ховається, і вдосталь марить Раєм, Шукає найпотрібніше з багатств, У відчаї то плаче, то сміється, І не взнає, що наднайбільший скарб, Знайдеться там, де сховок є для серця. Тож відтодí, коли обрав дорогу, Не бійся, що піде все шкереберть: Останній враг, над ким візьмемо гору — Здоланна, хоч незнана нами смерть.
4
1
92