I've had a life in a dream
(18+)
Woke up at the end of the fall Too late to get back control Too close to the edge, but no fear I've had a life in a dream Why now, now that no one cares about Now that all the walls are down Why the fuck now? Don't tell me Don't tell me it's done Don't tell me i can no longer stay Don't tell me i can't choose the way Been back like a hundred times Been wearing hate like a mask Wearing death like a battle crow On my shoulder, still i wonder What I've done
2020-11-10 16:50:27
1
0
Схожі вірші
Всі
Намалюю
Намалюю тобі на обличчі Сонця промені, хмари і гай... Я не зраджую тій своїй звичці І ніколи не зраджу. Це край. Небо синє, бурхливе і темне, Наче очі твої, наче рай. Наче сховище, замок підземний. Наче темний і лячний той край. Намалюю тобі на обличчі, На сторінці клітинку. Портрет... Я не зраджую тій своїй звичці, Знов малюю лиш твій силует.
52
13
2705
Мої слова
Мої слова нічого не варті, але я більше нічого не вмію, Лише нестерпно кохати те, що згодом вб'є усі мої квіти. Те, що загубить мене і все, що я маю, викличе аритмію, Але віддам усього себе й обіцяю, що не буду жаліти. Бо завжди волів проміняти комфорт на більш вартісні речі. Запам'ятав назавжди: жалість до себе породжує лише порожнечу, Якщо життя чогось і навчило, то плести лише проти течії. Мої слова нічого не варті, але лунатимуть в тебе під вечір.
85
0
4920