PRO
Віктор Алексєєв
@alekseevuk
Кольорова палітра у чорно-білій реальності 🎨
Блог Всі
Лист Донбасу
Новини, Цікаве, Думки вголос
3
102
Моє Повернення
Новини, Думки вголос, Особисте
2
147
Лист Закоханого
Новини, Цікаве, Особисте
4
2
91
Книги Всі
Вірші Всі
Лист Донбасу
Краєм світу у ночі, Пишу вірші при свічі. У стінах рідного Донбасу, В місті любому Донецьку, Я даю паперу свої почуття: Чує він минуле, Мого власного життя: Все таке тепер там Рідне й знайоме: Як любиме мамине шиття. Зайдуть скоро туди ЗСУ, Більше там не буде суму й плачу, Вірю я й надію маю, І ось це я точно знаю, Що на рідному Донбасі Знову буде мир. І не буде більше там стрілянин, За руський мир. Буде мирним мій Донецьк, Для життя без мін, Там не буде стогону й плачу, Бідних наших матерів!
7
0
406
Лист Закоханого
Пишу тексти до тієї, Що не читає мої листи. Минає літо, настає осінь, Огортають мій балкон, Осінні, золоті, листи. І колись від когось, Я почую те, чого зараз не знаю, Перестану проклинати долю, Врешті-решт, забуду її, розлюблю, Але коли то буде? Я ж тебе люблю! Втрачаю свій юнацький глузд, Ти ж та, якій освідчитись я мрію, Ти сенс мого життя. Сенс не втратиш як рахунки, Й врешті-решт, між нами, Мали бути пристрасні цілунки. І ти знаєш, що, про тебе не забуду. Пройде рік і другий, А я досі тебе люблю! Я втрачаю глузд, але не втрачаю надію. Не втрачу я свою солодку мрію! Врешті-решт, не бути ж, Тобі вічно самій, Може варто стати королевою, Моїх юнацьких мрій? Коли ти є - радію та сміюсь, А коли нема - то плачу й не сміюсь. Боже свічку моїх мрій, У її серці запали, Та з моїми почуттями, Щось учини!
9
2
794
Шлях Патріота
Життя як те намисто, І кожна мить у ньому елемент. Коли ти дивишся свої фотоальбоми, То згадуєш ось той момент. Намистинки були різні у житті: І чорні й білі та є, Лишень трішки іншокольорових, І те, що закарбоване у них, І справді кольорове: Поява на світ, одруження й кохання, І немає жодного в них суму та зітхання, А є лише серед них, Одні барви синьо-жовті. Ці кольори Вітчизна твоя! Код твоєї рідної землі! І твоя доля - це прожити, Життя на Батьківщині, Та не дати в час війни, Загинути власній сім'ї. Не зрадити країну, Й не втратити державу, Саме це є твоїм планом! Щоб колись дітей своїх пізніше згодом, Водити ось тим ланом на своїй, Мирній та вільній, Українській землі!
6
0
723