Eva Bush
@Eva_Bush_
Блог Всі
Перемога в атаці, а не в захисті
Цікаве, Думки вголос
226
Зміни
Думки вголос
2
254
Ми несправедливі до себе
Цікаве, Думки вголос
2
204
Книги Всі
Вірші Всі
"Україна"
Мила Україно, Ненька ти моя, Звертаюся до тебе від всього серця я. Батьки на твоїх землях життя мені подарували. Мене зростила ти, дала мені знання Міцну родину, друзів, відкриття Все найкраще ти мені дала. І з посмішкою сказала: "Іди, дитя, світ тебе чекає. Даруй йому своє тепло, допомагай Та про себе, дівчинко, також не забувай" І я пішла, невпевнено, з сором'язливістю, Але із вірою в душі І завжди знала: ти поруч, допоможеш ти мені. Твій вітер у полях та спів пташок На вірний шлях вели Якщо я падала - з колін підіймали. І день за днем сильніше я ставала. Бо ти, Україно, мене готувала. Але в один день настала війна, Прийшли супостати Палити, громити, стріляти, вбивати... Тебе, моя ненько, на частини розривати. І тисячі дітей твоїх у полях полягли - Воїни, люди звичайні. Нам всім було страшно, Серце тремтіло, боліла душа... Та ти тоді сказала: "Рятуйтеся, милі, Доволі смертей. Прошу вас живіть. І про мене пам'ятайте".... І ось, як тисячі дітей твоїх, Інші землі прийняли нас Із добром та посмішкою тут до нас, З великою повагою. Знай, Україно, люблю тебе я Ти мені рідна, як мати моя Ти - друзі, родина, щастя, кохання, Душі моєї дім, Початок мого життя. Україно моя, назавжди ти в серці І я обіцяю, що будеш щаслива. Діти твої тобі допоможуть. Чекай на мене, ненько моя, Бо все своє життя я буду вертатися додому. І пам'ятай: ми завжди з тобою Ніхто і ніколи нас не переможе. І будеш ти вільна, як пташка у небі. Люблю тебе щиро, всією душею І руку поклавши на серце, З гордістю скажу: Слава Україні! Героям слава!
2
0
100
"Вгору"
І впадеш ти, щоб знову піднятися, Засвітитися світлом зсередини, Зрозуміти, себе почути Пробачити й полюбити. Адже кожен спад - це нова можливість Себе пізнати і стати сильнішим, Відкритися світу і почути Усю силу, що виходить зсередини. Ти тільки пам'ятай: не бійся падати Адже попереду чекає на тебе світанок Світанок прекрасний, теплий, яскравий Наповнений любов'ю і осяянням. Всередину себе, своєї душі ти занурся Адже тільки там знайдеш розгадки і відповіді. І пам'ятай ось ще - ти можеш усе. Кордонів тут немає. Іди, злети ти немов птах вгору Люби, цінуй, вчися, Адже ти вільний, сильний, розумний І світ тобі допоможе. Дякуй за кожну мить, що життя тобі дає. Всесвіт з тобою, адже він чує. Тож дерзай, мій милий друже, Лети лише вгору!
1
0
127
"Книги"
Не вірш, але щось схоже. Не встигла відкрити книгу, як натхнення мені у двері постукало. Сьогодні ввечері, слухаючи тишу Загублюсь в книжковому я світі Відкрию книгу, занурюся наче в океан І не знайдеш мене допоки Не відірвусь від сторінок Від букв, що пронзають душу Своєю силою і глибиною. І тисяча емоцій відобразиться на мені Душа у вирій полетить, розправляючи свої білі крила. Бо книга - то міцна любов, яка завжди в серці. І дивлячись на неї я згадаю кожну мить Що мені душу підсвітила Я з загадкою посміхнусь Скажу: "Так, з тобою ми роман творили"...
2
0
188