PRO
Скітер
@Amy_Skeeter
🇺🇦
Блог Всі
І прийде месник
Думки вголос, Різне
7
4
200
Конкурс жахів
Новини
2
124
Зоряні оповідки
Новини
4
2
232
Книги Всі
Вірші Всі
Роздуми
Хіба ж я письменник? - Збентежено запитаєте ви. В прозі моїй мають бути люди, Коли там одні лиш чорти. Письменники пишуть про Силу, Перемогу добра над вічним злом. Я ж пишу, що бажаю, І в героїв моїх вічний облом. Творю я у старих жанрах, Які одиниці читають по суті. Теми чіпаю складні, І трагедії зазвичай сильно роздуті. На жаль не виходить у мене, Достойний уваги твір написати. Хто ж я тоді насправді І чому митцем себе важко назвати?
15
3
383
Пародія
Прочитав я нещодавно умні речі, Серце кров'ю облилось. Не розумію: чи поет то, чи філософ, Чи зовсім безнадійний хтось. Написав вірша отого, Де алегорії заховані в рядки. Де від надмірно трагічного й сумного, Вигоряють книжні сторінки. По життю ти йдеш, Низько голову спустивши. Може, краще думать треба, Про веселе, щоб раптом не зітлів ти? Драми й так нам вистачає, Й трагедії ці нескінченні за вікном... Тіло теж свій ліміт має, Душа не заспіває, якщо різать її склом.
12
1
466
Шопозомбік
Часом сняться мені дивні сни, Де я все і всьо купую. Нові лапті, штані, килими, А що грошей нема, то і не турбує. Щодня беру щось собі нове, Намисто, часики чи сумку від Луї Вітон. В Віки Бекхем плаття чарівне, І дарма, що вигляд в ньому маю як бідон. Наберуся я кредитів в усяких Мані вео. Начхати, що нічим віддавать. Куплю авто та зареєструю його в МРЕВо. Та буду по дорогах день і ніч гасать. Люблю й побігать, й пішки походить, Тому кросівки заказать нагально. Здоровий глузд фальцетом вже пищить, Новенький спортивний костюм - теж актуально. О Боже, цьому ні кінця, ні краю! Що ж залишається робить? Про нову шляпу все давно мічтаю... А в думках — купить, купить, купить... Іноді закрадається дурна мисля, Що може досить купувати? На кредитках мінус, клята чорна полоса... А борги вже вище хати. Та що це я таке говорю? Нещодавно в планах були нові двері. Інтерьер обов'язково обновлю, До лампочки оті фінансові потєрі.
10
1
397