Seven
@ASEVENDOK
Книги Всі
Вірші Всі
Вже прийшла весна
Жовтенький промінь заглядає В моє відчинене вікно І все навколо зігріває Своїм малесеньким теплом. Зводжу на фото погляд ніжний- Зима всю землю укрива Свої кожухом білосніжним, Ну а тепер - її нема. Скінчились місяці зимові, І настає пора нова. На зміну місяцям чудовим, Прийшла веселая весна! Дерева вкриті первоцвітом, І на гілках вже є бруньки, Навколо так багато цвіту, І скрізь барвистії квітки. Природа тихо оживає, А з нею оживаю й я. В моєму серці пісня грає Про те, що вже прийшла весна!
3
0
512
Ну а мы любим их
Все мужчины говорят: Женской логики, никак нам не понять. Шкаф их весь набит вещами, Места мало очень стало, Но только деньги получают, Сразу вещи покупают. Ну а позже, через день, -О нет, мне нечего надеть... Когда идем мы на свидание, Прихожу за ней домой, Прождать приходиться не мало, Где-то од двух до трех часов. Если станет обижаться, Будет долгим этот час, Но она сама не знает, Почему грустит сейчас. Забывать о годовщине- Это смертный приговор. Ну а мамы день рождения- Можно сразу идти вон. Иногда чуть чуть капризная, Хрупка, нежна и мила. В тоже время и прекрасна И красива и чиста. Хотя логики чертоги Нам никак уж не понять. Знаю точно лишь одно я. Любят девушки мечтать. Ну а мы любим их
6
0
478
Як це чудово - мати маму
Як це чудово - мати маму. Людину мати, що не підведе. Людину, що про нас не забуває, Людину, що нас любить, береже. Як це чудово - мати маму. Людину, яка завжди час знайде Для тебе, щоб побуть з тобою, Щоб побачити тебе. Як це чудово - мати маму, Котра завжди тебе простить, Котра завжди буде з тобою, Котра завжди буде любить. Як це чудово - мати маму !
6
0
552