Боні
@slonnie
Східняцьке бидло Поетка, вегетаріанка, альтруїстка
Книги Всі
Вірші Всі
Недалекоглядно-романтизовано
Вітер в обличчя - Тобі дуже личить, Розхристане чоло. Чай із лимоном, З тобою - як вдома Як же мені повезло... Розмови про всяке - Так просто кохати, Коли ми з тобою удвох Може, не варто Думать про завтра, Нумо плекати любов!
9
0
224
"Мотиваційна" присвята
Завтра - твоє повноліття, Мотивація каже: «Розправ свої крила!», - Та де їх взяти, коли ти - дитина Сірих панельних багатоповерхівок? Батя зник, коли тобі було п'ять, Сім'ю тягнуть мати і старший брат Ти хочеш "летіти" й "шукати себе", А що робити, якщо на південь - руїни, а на схід - ДНР?! Усе, що лишається - район, шарага, совецькі догмати. Немає когось, щоб довіритись і побалакать. Допомагати ближньому, пам'ятати, що ти - людина... Замість бокалу вина - дим дешевого нікотину. І ти ніби тільки народжений, але уже зламаний. Минуле стоїть за спиною, болить відкритою раною... Твої вісімнадцять кидають тобі черговий виклик, А ти беззахисний і самотній. І не знаєш, нащо ти виник...
6
0
225
Часуб'єктивність
Скільки тижнів у твоїй неділі? Коли прокидаєшся о шостій ранку, І крутиш думки безперестанку, Вони намотуються на секундну стрілку А ти мрієш про ранок понеділка. Скільки років у одній секунді? Коли гостре повітря - лезо ножа, Час спинився і зовсім не поспіша Ти уявляєш подальші дії А тобою керують муки та мрії Скільки п'ятниць у твоєму тижні? Нащо змушувати себе говорити, Носити обіцянки - прийомні діти. Зрештою, відрікатись від них Замовчане бажання - хіба це гріх?
6
0
435