ᴅɪᴀɴᴀ ᴍᴀʏ
@dianamay
Блог Все
Не чекали, а повернулась)
Новости
14
5
46
Про мою відсутність. Без коментарів.
Новости, Мысли вслух
16
6
129
Анекдот вечора
Разное
14
2
94
Книги Все
Стихи Все
99
Так, я сумна, і так, я плачу. Тобі байдуже, чи навіть тішить. І сліз моїх ніхто не бачить, Бо не закохуються у заміжніх. Невиказане не зникає І не проходить що боліло. З уламків серце назбираю. Як це мені осточортіло. 22.11.2018
19
0
282
Хрест - навхрест
Хрест – навхрест в’яжу пейзаж, від учора і до завтра. Кожен жест моїх вдихань має кривду, має правду. Хрест – навхрест мої думки полотно це поглинає. Еверест мого життя чи екватор? Я не знаю. Хрест – навхрест чи треба так? Сподіваюсь, сподіваюсь.. Кожен текст своєї долі витримати намагаюсь. Хрест – навхрест добро та зло. Поруч, разом, нерозривні. Без божеств та без чортів.. Бо живуть усі на рівні. Хрест – навхрест таке життя. І нічого з цим не зробиш. Кожен жест має свій шлях, злий та добрий, ти як хочеш?
39
11
822
Війна
Давай підемо гуляти, Поки йде війна? У клуб підем танцювати, Поки йде війна? Давай шашлик замутим, Поки йде війна? Будем радіти усюди, Поки йде війна? Дивна – дивна така війна, Тиха – тиха наче вона. Так далеко, наче від нас, Бачать смерть люди раз через раз. Свіжа кров на нашій землі, Стають хлопці холодні й німі, Та карбують назавжди своє ім’я В історії розділом новим - «Війна».. Щоб ми могли тут гуляти, Радіти та танцювати. Щоб ми не бачили крові Вже на своїх руках. Щоб ми навчилися мир Оберігати та цінувати. Щоб неньку свою носили Народом всім на руках. Давай разом шанувати, Поки йде війна? Мир, Україну та брата Який втратив у ній життя, Ту сестру що рани лікує, Тим хто вижити зміг, Тих, хто й досі там ще воює За нас, За неньку, За всіх? Хоч морально будемо разом Стояти на варті за мир.. І хай він повернеться з часом До усіх земель та квартир, До усіх хатинок й дібров, Матері хай з синами обіймуться знов.. Хай в історії стане у вірші й слова, Наче тиха та дивна Наша Війна.
39
11
468