PRO
ᴅɪᴀɴᴀ ᴍᴀʏ
@dianamay
Journalist
Блог Всі
НОВЕ ІНТЕРВ'Ю
Новини, Цікаве, Різне
8
2
315
Новий формат інтерв'ю?
Новини, Різне, Цікаве
14
6
201
НОВЕ ІНТЕРВ'Ю
Новини, Цікаве, Різне
10
5
327
Книги Всі
Вірші Всі
дитяче доросле життя
мій вогонь ніхто не зможе подолати моя обізнаність - талант я маю все в житті здолати наперекір своїм страхам розбити серце, пірнути в океан любити, марити, дуріти любов знайти на все життя подорожувати по Європі і просто гратися в життя цей список може бути довгий але навіщо час втрачати на складання пунктів до пуття я ж можу просто жити гратись як в дитинстві - дитяче доросле життя
13
5
340
Кохаю
Я впізнаю тебе серед тисячі лиць, І тихенько, крізь світ, побіжу, І нехай вже позаду мільйони столиць, А я в полі тебе обійму. Обійму і заплачу від щастя свого, Мабуть, більшість йому навіть заздрять, А мені вже давно на них все одно, І на те, що вони мені скажуть. Я, мій милий, єдиний, тобою живу, І в повітрі ловлю твої нотки, Я для тебе співаю і стрічку нову, Запишу у своєму блокноті. Ти малюєш мій сон із мільйону казок, У якому такі різні барви! Ти даруєш мені той рожевий бузок, А із ним, мов мереживо, чари. Від обійм, поцілунків твоїх я горю, Мов метелик над вогнищем синім, Боже мій, якби знав, як тебе я люблю, Якби знав, як без тебе я гину.
101
15
7541
Хрест - навхрест
Хрест – навхрест в’яжу пейзаж, від учора і до завтра. Кожен жест моїх вдихань має кривду, має правду. Хрест – навхрест мої думки полотно це поглинає. Еверест мого життя чи екватор? Я не знаю. Хрест – навхрест чи треба так? Сподіваюсь, сподіваюсь.. Кожен текст своєї долі витримати намагаюсь. Хрест – навхрест добро та зло. Поруч, разом, нерозривні. Без божеств та без чортів.. Бо живуть усі на рівні. Хрест – навхрест таке життя. І нічого з цим не зробиш. Кожен жест має свій шлях, злий та добрий, ти як хочеш?
58
9
1955