ᴅɪᴀɴᴀ ᴍᴀʏ
@dianamay
Блог Все
Не чекали, а повернулась)
Новости
14
3
53
Про мою відсутність. Без коментарів.
Новости, Мысли вслух
15
6
130
Анекдот вечора
Разное
13
2
94
Книги Все
Стихи Все
Мій вир
Я наче йду далі, та поруч мій вир.. Мене туди тягне весь час.. Вже без сил.. Я іду край дороги. Подалі від нього.. Та вужче стає на зло знову й знову.. Намагаюсь нікого не зачепити, до виру лиш свого ні за що не пустити. Вже були тупі шанси все пояснити та слова як вигнанці не хотіли ожити.. Мій вир став у горлі клубком iз мовчання.. Та й не вимовиш в слові моє темне страждання.. Тільки рими та вірші і я лиш в них чую, Той вир вже засівший З яким я воюю.
8
0
238
Кохання - хвороба ?
Лишилась остання спроба. Кажуть, кохання - хвороба, Тоді нам обом потрібна вакцина, Нехай лікує медицина, Бо ми вже не маємо сили Ми намагались, просили, Звертались до моря, звертались до неба Казали, що нам вже нічого не треба Казали, що досить Чи завжди отримує той, хто просить? Той, хто благає? Чи завжди отримує той, хто нічого не має? Чи завжди потрібен останній шанс, остання спроба? Можливо, кохання - це не хвороба?
15
2
250
99
Так, я сумна, і так, я плачу. Тобі байдуже, чи навіть тішить. І сліз моїх ніхто не бачить, Бо не закохуються у заміжніх. Невиказане не зникає І не проходить що боліло. З уламків серце назбираю. Як це мені осточортіло. 22.11.2018
18
0
300