Перелом свідомості.
Мрія.
Самодисципліна-ключ до всього. Правила самодисципліни.
Людина - творець.
Життя не твоєї мрії - принцип маленьких дій.
Мотивація. Я зможу все.
Просто почни мріяти.
Цивілізація понтів. Полон матриці.
Свобода проти ілюзії.
Енергія життя.
Емпатія. Що це таке і навіщо?
Правила абсолютного успіху.
Легкий вплив на людей.
Вміння подобатися.
Правил не існує.
Як мотивувати себе.
Ми втрачаємо сили коли...
Припини це робити, щоб змінити власне життя.
Життєві уроки, які багато хто досі не засвоїв.
Як ми заважаємо своєму успіху.
Чому не варто ділитися своїми планами?
Почати з себе.
Як мотивувати себе.

1. Позитивний настрій.
Найголовніше у мотивації – це бути позитивним. Іноді виходить досить легко, іноді треба над собою попрацювати. Позитивній людині завжди легше почати діяти, легше переносити тягар життя, легше завести друзів та стосунки. Якщо хочете бути вмотивованим, то завжди сподівайтеся на краще, інакше навіщо це все? Навіщо вам мотивувати себе, якщо ви налаштовані песимістично? Краще відразу закрийте сторінку браузера.
2. Знайдіть справу до душі.
Знайдіть свою улюблену справу та займайтеся нею. Неважливо отримуєте ви дохід чи ні, неважливо ви займаєтеся нею у вихідні або перетворили на основну діяльність. Справа до душі - це свого роду віддушина, щось, що ви робитимете просто так, для себе, щось, що даруватиме вам радість. Улюблена справа дає дуже високу мотивацію, кажуть спочатку ви знаходите свій шлях, а потім він знаходить вас.
3. Перемикання.
Навіть коли у вас є улюблена справа, і ви нею успішно займаєтеся, бувають періоди, коли немає мотивації. Що робити у таких випадках? Вам потрібно переступити. Ви надто довго варилися в одній темі. Найкращий відпочинок – це зміна діяльності. Вам потрібно перейти на щось інше. Розумове навантаження змінити на фізичне, сферу блогінгу замінити вивченням наприклад продажів або бізнесу.
Щоб мотивувати себе, я змінюю рід діяльності. У свій час читаю, потім набридає і настає період написання статей. Коли втомлююся сидіти в інтернеті та працювати над блогом, то починаю активно займатися домашніми справами, просто щоб дати час голові відпочити. І так потрібно у будь-якій діяльності.
4.Спростіть своє життя.
Видаліть все зайве та непотрібне. У вашому житті є справжні та нав'язані цілі. Ваше завдання видалити все надумане та нав'язане соціумом. Раніше для мене було важливо мати статус у суспільстві, для цього треба було бути успішним. Показники успіху – це «хороша» офісна робота, нова машина, своя квартира, статусний чоловік із гарною кар'єрою. Але це було потрібно не для мене самої, а для показухи, просто було важливо, що подумають про мене інші.
Нині це вже не важливо. Моє життя стало простіше і скромніше, зате я ним задоволена. З'явилася гармонія в душі та спокій. У мене є справа для душі, яка можливо колись почне приносити дохід, або, може, не почне, але мені подобається цим займатися. Мій день сповнений сенсу і цього цілком достатньо. Є надії та плани на майбутнє — і це багато чого варте.
5. Займайтеся спортом.
Це порада на віки, і вона стане в нагоді в будь-якій сфері. Чи помітили ви, що працівники фізичної праці приходять додому набагато щасливішими, ніж працівники розумової? Вся справа у фізичному навантаженні. Коли ви займаєтеся спортом, у вашому тілі виробляється гормони щастя — ендорфіни. Якщо ви відчуваєте, що до вас підкочується депресія, і вам не хочеться нічого робити, то починайте займатися пробіжкою, запишіться в тренажерку, купіть абонемент у басейн. Я сама не любитель спорту, але змушую себе це робити, хоч би потроху. Просто вважаю що це найбезкоштовніший спосіб виробляти щастя.
6. Подивіться мотивуючі фільми.
Кіно займає у нашому житті значне місце.На цьому побудовані цілі індустрії, то чому б не отримати з них свою користь? Знайдіть і подивіться фільми, що надихають. Після таких фільмів ви відчуваєте емоційне піднесення, і у вас піднятий настрій, ви навіть хочете зробити щось корисне. У фільмі «Секрет» одна дама розповідала, як вилікувала рак за допомогою переглядів комедій та позитивного ставлення до життя. У кожного свої такі фільми, але є й такі, що подобаються багатьом. Наприклад: «Клік. З пультом по життю», «Куди наводять мрії», «Достукатися до небес», «Мирний воїн».
7. Правильно харчуйтесь.
Як не дивно, але від харчування також залежить ваша мотивація. Від харчування залежить ваше самопочуття, а отже, і продуктивність. Пийте багато чистої води, їжте більше овочів і фруктів, займіться очищенням організму, і вам не доведеться витрачатися на лікарів та ліки.
8. Перестаньте бути зомбі.
Щоб підвищити мотивацію – перестаньте бути зомбі. Перестаньте бути як і робити все, що забирає у вас енергію. Це стосується перегляду марних телепрограм, читання жовтої преси, скарги на життя, критику та засудження інших людей. Якщо хочете себе мотивувати, то приберіть все непотрібне і відволікаюче, іноді краще просто посидіти в тиші та подумати про життя.
9. Ефект метелика.
Дії мотивують вас ще більше дій. Зробіть один маленький рух на шляху до мрії. Просто невелика справа. Потім ще кілька таких самих маленьких дій, і ви помітите, що ваше ставлення змінилося. Почали відбуватися події, що підштовхують вас до мрії, це як би Знаки від Всесвіту. Як від одного помаху метелика може початися ураган, так і від одного руху походить ланцюг подій, які ведуть вас до успіху. Дорога за тисячу миль починається з першого кроку.
10. Видайте собі індульгенцію.
Для своєї мотивації дозвольте собі помилки та невдачі. Скажіть, що зараз вам можна наступати на граблі і помилятися. Немає поганих результатів, тому що будь-який результат можна вважати позитивним. Адже ви спробували і щось довідалися. Ви отримали досвід, а це найцінніше. Багато хто так бояться зробити помилку і не впоратися, що навіть не хоче починати. Хіба можна мотивувати себе по-справжньому, якщо весь час боятися невдачі?
11. Займайтеся саморозвитком.
Духовний розвиток останнім часом набирає величезної популярності. Кожен з нас прагне духовності, кожен хоче, щоб було щось ще, щось головне і що має вищий зміст. Щоб мотивувати себе займайтеся своїм духовним самовдосконаленням.Як це зробити? Читайте корисні та надихаючі книги з особистісного зростання, записуйтесь на курси та тренінги, шукайте наставника, або просто спілкуйтеся з однодумцями.
12. Будьте ближчими до природи.
Бувати на природі завжди корисно. Це також універсальна порада на всі випадки життя. Так ми відчуваємо єднання з матінкою природою, відчуваємо себе частиною Всесвіту, бачимо гармонію та красу світу. Можна з'їздити на річку викупатися, або влаштувати пікнік, з'їздити до села, прогулятися лісом, стати затятим мандрівником. Природа оздоровлює нашу душу, спілкуючись на природі, ми ніби оновлюємося.


©Юта Радуга 2023
© Юта Радуга,
книга «Код свідомості».
Ми втрачаємо сили коли...
Коментарі