Перелом свідомості.
Мрія.
Самодисципліна-ключ до всього. Правила самодисципліни.
Людина - творець.
Життя не твоєї мрії - принцип маленьких дій.
Мотивація. Я зможу все.
Просто почни мріяти.
Цивілізація понтів. Полон матриці.
Свобода проти ілюзії.
Енергія життя.
Емпатія. Що це таке і навіщо?
Правила абсолютного успіху.
Легкий вплив на людей.
Вміння подобатися.
Правил не існує.
Як мотивувати себе.
Ми втрачаємо сили коли...
Припини це робити, щоб змінити власне життя.
Життєві уроки, які багато хто досі не засвоїв.
Як ми заважаємо своєму успіху.
Чому не варто ділитися своїми планами?
Почати з себе.
Правил не існує.
У світі не існує однозначних правил. Неможливо послухати одного «гуру» і прийти до успіху тільки завдяки його порадам. Неможливо взагалі стати щасливим тільки завдяки чиїмось порадам. Так, допомогти собі можна, але перетворення в роботу, що живе строго згідно із заданими алгоритмами, заважає пізнати свою справжню сутність і побудувати на цьому власну особистість.

Унікальну особистість, яка є тільки у тебе. Тільки сильна особистість може приймати правильні рішення як в стандартних, так і в нестандартних ситуаціях.

В житті є безліч спірних ситуацій, в яких робот однозначно зробить помилку, вчинивши згідно алгоритму. Стандартизація під роботів - одна з основних проблем всіх людей у всіх поколіннях.

Чи можна втручатися в чуже життя?

Більшість людей у віці 60 + буде схилятися до відповіді «так, звичайно», адже вони були виховані в комуністичному суспільстві, де загальне життя важливіше приватної. Молоді люди у віці 18+, скоріше, навпаки. Дадуть відповідь, що в цьому немає сенсу, і потрібно поважати будь-який вибір іншої людини. Але все не так просто, як здається. Кожна ситуація в житті - глибоко індивідуальна.

Чи можна втручатися в життя людини, яка стоїть на мосту і готується стрибнути?

Чи потрібно поважати її вибір, який, в більшості випадків, зроблений в стані афекту?

Адже це особисті кордони людини, в які не можна вторгатися. Згідно «прошивці» багатьох сучасних роботів. Я ж тут сам по собі, і весь інший світ теж сам по собі.

Для людей старшого покоління невтручання здасться жахливим злочином. Адже зараз може перерватися частинка чужого життя, яке їм з дитинства було велено захищати. Ці ж люди можуть влаштувати пишне весілля в кредит на вартість невеликої квартири, живучи при цьому в трущобах. А що такого, адже потрібно показати суспільству свій уявний внесок в загальне життя? Людині набагато простіше вкласти у свою голову алгоритм дій і рухатися по життю згідно з цими правилами. Але правило може працювати в одній ситуації і давати зворотний ефект в інший.

Де ж вихід?

Вихід - тільки в створенні сильної особистості. Сильна особистість здатна враховувати людський фактор і обставини. Слабка - діє за алгоритмом, який часто розуміє перекручено. Не варто робити з себе робота, який повинен підкорятися правилам і принципам, навіть якщо вони - повний абсурд. Без сильної особистості, яка кермує своїм тілом і духом, навіть найкращі правила не працюють. Вони наступають. Незліченна армія тіл. В їх голові яскравими буками світиться думка «Я буду вірити в те, у що вірять всі».

Друга думка, можливо, не настільки очевидна, висловлює чітке розуміння: «Телевізор - це Бог».

Якщо ти чекаєш зомбоапокаліпсіса, то відкинь помилкові очікування. І озирнися.

Бо ти вже живеш в ньому. Незалежне мислення, спроби пізнати себе і світ навколо, без опори на загальноприйняту пропаганду, тут не підтримується.

Тренування мислення - тривалий процес, яким більшість просто не хоче себе обтяжувати.

Людина - це зграйна тварина. Тому настільки зручно думати і чинити так само, як стадо навколо.

Але вкрай важко примикати до цього стада, коли для тебе очевидно, що його ведуть на забій. І навіть якщо ти намагаєшся стати частиною цієї безглуздої ходьби з витягнутими перед собою руками, вузькість думки твоїх одноплемінників вганяє в апатію.

Чи не вийде бути в стаді, залишаючись собою. Ти бачиш те, чого не бачать вони. Показуєш їм це - тобі не вірять. А потім відбувається саме те, на що ти вказав. Але навіть коли пастир привів стадо на забій, навіть коли денний раціон урізаний втричі, вони не в змозі зрозуміти цього. Тварина не пам'ятає минулого. У неї дуже коротка пам'ять.

Тому їм так легко керувати. З ним можна робити що завгодно. Звичайно, для цього інтерес стайних тварин потрібно підігріти. Вселити важливість чергового порожнього досягнення. На ділі ніякої перемоги немає. Але кого це цікавить?

Адже по телевізору сказали. Та й люди навколо теж такі, чим я гірший? Хто сказав, що потрібно перестати ходити на четвереньках, і встати на дві ноги? Раніше так не робили і зараз не будемо ...

Людина - це зграйна тварина. Це так в масштабах будь-якого суспільства. Є різниця між плем'ям в Африці і, на перший погляд, цивілізованою країною.

Але до самостійного мислення, розвитку людських якостей прагнуть одиниці.

Думка просто не доходить до розуміння, що є щось більше, ніж 4 стіни, а у дворі життя знаходиться інформаційний смітник, з якого людиноподібний звір харчується аж до гробової дошки.

Будь-які перетворення безглузді, коли навколо тебе зомбоапокаліпсис. Ти можеш стати новим пастухом. Але навіщо, якщо після твоєї смерті свині все одно не поділять людський трон? Скотний двір залишиться скотофермою. Навіть якщо працювати дуже наполегливо.

Єдина можливість змінити все - це усвідомити, що зомбі всередині тебе. Що людини, насправді, в тобі мало. І почати працювати над собою.

Контакт з ними може нівелювати результати твоєї праці. Це гаряча молекула, яка потрапила в компанію до сотні холодних. Вони остудили його до своєї температури. І навіть не помітили, що вона була гарячою.

©Юта Радуга 2021



© Юта Радуга,
книга «Код свідомості».
Як мотивувати себе.
Коментарі