Перелом свідомості.
Мрія.
Самодисципліна-ключ до всього. Правила самодисципліни.
Людина - творець.
Життя не твоєї мрії - принцип маленьких дій.
Мотивація. Я зможу все.
Просто почни мріяти.
Цивілізація понтів. Полон матриці.
Свобода проти ілюзії.
Енергія життя.
Емпатія. Що це таке і навіщо?
Правила абсолютного успіху.
Легкий вплив на людей.
Вміння подобатися.
Правил не існує.
Як мотивувати себе.
Ми втрачаємо сили коли...
Припини це робити, щоб змінити власне життя.
Життєві уроки, які багато хто досі не засвоїв.
Як ми заважаємо своєму успіху.
Чому не варто ділитися своїми планами?
Почати з себе.
Самодисципліна-ключ до всього. Правила самодисципліни.
Не можна перемогти у війні проти всього світу, якщо тобі не підвладна війна проти свого розуму.
Самодисципліна - це центр всіх матеріальних благ, 99 відсотків людей не бажає робити те, що потрібно для досягнення своєї мрії, якщо ти живеш з лінню без дисципліни, якщо рішення приймаєш на підставі емоційних імпульсів, ти однозначно «навирішуєш», та згодом все життя будеш шкодувати. Набагато правильніше було б взяти себе в руки зараз, щоби потім, не довелося тягти цей життєвий тяжкий співчутливий тягар. В житті ми страждаємо від двох різних болей, біль - самодисципліни і біль - співчуття. Будь ласка, гарненько обдумай, що би ти із цього обрав для себе. Чого б ти не намагався досягти головне потрібно діяти, причому робити це потрібно поступово і регулярно, постійні дії будуть зміцнювати твій характер, а що для цього потрібно? Правильно! Самодисципліна. Навіть, якщо брати такі прості речі як їжа, правильне харчування. Справа ж не в організмі і його псевдо потребах, а в розумі, в розумі, що здатен давати команду тілу, яка найбільш йому корисна. На жаль, кожного дня ми робимо вибір на користь речей, які не в наших інтересах, кожен день світ атакує тебе, світ тягне тебе на дно, і якщо ти не будеш бити йому у відповідь, тільки ти сам, і будеш винен у своїх невдачах, не дай ліні і страхам скувати  тебе.
Чого би ти не прагнув, критично важливий компонент – це дія, дія системи чітко спрямована на меті, не чекай ідеальних обставин, вгризайся в свої можливості, тільки ти можеш змінити своє життя! Дій!

Одна з найбільших проблем з якими може зіткнутися сучасна людина - це не дисциплінованість, ми ставимо перед собою цілі, ми намагаємося виробити у собі хороші звички, але нам не вистачає дисциплінованості, щоб цього домогтися. Нам це не вдається, і через це нам дуже паршиво і це призводить до ще більших невдач, тому що ми переконуємо себе в тому, що нам не вистачає самодисципліни. Ось що можна зробити в подібних ситуаціях:
- навчися прощати себе, ти не досконалий, і ніхто не досконалий, зрозумій, що закиди самому собі тільки погіршать твоє становище, кілька разів глибоко і повільно вдихни і видихни, і просто забудь про це, пробач себе і йди далі. Пам'ятай, що дисципліна - це ілюзія, поки дисципліна являє собою лише загальну концепцію, її не існує, це не дія яку ти можеш вжити, це не вчинок який ти можеш зробити, подумай.  Вважається, що дисциплінованість - це змусити себе робити те чого не хочеться, але як ти це зробиш? Які навички для цього потрібні? І це вимагає свого роду мотивацію, без мотивації ти не зможеш змусити себе що-небудь зробити, тому саме мотивація є ключовим поняттям, і це дійсно те, що дійсно існує і чому ти можеш навчитися;
- сконцентруйся на мотивації. Який стимул тебе підштовхує до досягнення мети або придбання навику? Чим підтримується твоя мотивація, коли тобі доводиться складно? Знайди собі серйозний стимул для дії, запиши їх, озвуч їх перед іншими, якщо справи підуть не дуже гладко, просто нагадай собі свою мотивацію, сконцентруйся на ній, тобі це допоможе набагато більше ніж, якщо ти будеш намагатися концентруватися на самодисципліні, прагни все спростити, з дисципліни виникають складнощі тому, що завдання яке ти перед собою поставив складне саме по собі, зроби його простішим, зміни налаштування, змусь себе тренуватися, зроби це завдання елементарним - тренуйся по п'ять хвилин. В чому користь 5-хвилинного тренування? Ти створюєш собі звичку, а не намагаєшся повернути собі форму за вечір, п'ять хвилин фізичного навантаження мало ефективне для здоров'я, але воно перетворює тренування в просте завдання, якщо ти зможеш це зробити 30 днів поспіль, то ти створиш звичку, займатися фізичними вправами. Тобі важко вставати рано, щоб піти у спортзал? Тренуйтеся вдома, під час перерви, або після роботи;
- сконцентруйся на задоволенні. Дуже складно змусити себе, щось зробити, якщо ти це ненавидиш. Знайди в цьому щось приємне, якщо ти з жахом чекаєш тренування, то підбери гарну музику або знайди того, з ким тобі буде приємно займатися разом, або обери гарне місце для заняття на природі.
- сконцентруйся на тому, що приносить задоволення в даній ситуації. Дратує робота з паперами? Знайди собі тихе місце, де би ти зміг, не тільки зайнятися цією роботою. Зроби для себе що-небудь приємне, наприклад випий чашечку чаю або кави,  послухай музику, ну і сконцентрувавшись на задоволенні,  повторюй все заново. В будь-якому випадку ти будеш робити помилки, це неминуче, як би ти не старався. На жаль, це часто сприймається як недолік дисциплінованості, і це служить причиною визнати себе переможеним і здатися, але це всього лише долаючі перепони на шляху вперед. Встаньте, прибадьортесь, і йдіть далі! А якщо виникатиме така необхідність, не лінися і почни все спочатку.


© Юта Радуга,
книга «Код свідомості».
Людина - творець.
Коментарі