Сергій Сорока
@Soroka
Ми відповідальні за тих, кого приручили (с) Екзюпері #ОБР
Блог Все
Літературний вечір із Сергієм Сорокою
Вопросы, Интересное, Новости
7
3
86
Анонс прямого ефіру!
Новости, Нужна помощь, Интересное
10
10
87
Проводжаючи осінь
Личное, Мысли вслух, Разное
8
7
60
Книги Все
Стихи Все
Я бачив
Я бачив неправди, неволі, нестачі, Прискорені смерті, жорстокі невдачі, Я бачив печальних, загублених, вбитих, Шляхами крокуючих - демоном збитих. Я бачив негідних, невірних, нечесних, Жорстоких і підлих, підкорених перснем, Я бачив вошивих, паскудних, голоту, З єдиною цінністю іменем - злото. Я бачив надії просвіти у тінях, У чесних, незламаних, в зрілих і в дітях, Я бачив як сильно чіплялося серце, За спогад, за здогад, за відзвуки терцій. Я бачив тебе поміж світлого боку, І навіть питання - замучене "Доки!", Я бачив, що буде - очікуй на свято, Я знаю що кажу - я бачив багато.
9
3
20
Владивосток
Ветер дует с запада на восток, Сегодня вещает Владивосток, Где-то вдали, возле горных долин, Один умирает Зелёный Клин. Не скажут об этом в их новостях - Ваша земля стоит на костях, Людей, угодивших под алый террор, Тех, кто сегодня одел триколор. Тех, кто сегодня готов нагло врать, Тех, кто готов навсегда отобрать, Наследие предков, замученных рабством, Язык у народа, в религии - паству. Не верю, и в жизни признать не смогу, Арсеньев, зачем же искал ты Амур, Не лучше ли было оставить ту даль, Чтоб жили там тигры. Такая мораль.
9
4
50
Блукати
По полю, по морю, по пляжах, по гальці, Укупі із кимось, самотні як пальці, Автівкою, може, білетами станцій, Закінчивши ніччю, стартуючи вранці. Ми ходим, ми бродим, шукаємо долі, Як голки у сіні, як вітра у полі, Дорога - це символ незламної волі, Для того, кому не знаходилось ролі. А навіть вони все ж сумують за домом, Коли відчувають на плечах утому, В останню миттєвість, на дошках парому, Кажучи усяке бідаці Харону. Ми будем блукати лісами-лугами, Ми будем ходити своїми ногами, Допоки є Сонце укупі з зірками, Допоки вісь неба не скучить за нами. А доти - ми з вами на віки єдині, І завтра, і вчора, ніколи і нині, Єдині по духу та поглядах в іній, Єдині допоки долаємо милі.
7
0
27