PRO
Сергій Сорока
@Soroka
Письменник - це діагноз. #випрями_спину
Блог Все
Трохи вечірньої філософії
Цитаты, Мысли вслух
20
5
65
Ей, фанатка ;)
Мысли вслух
23
10
116
Мысли вслух, Цитаты
18
7
69
Книги Все
Стихи Все
Перший день свят
Що за божественний розділ - Ми вкотре знов накрили стіл, Та вже не стіл, а цілих два, Бо вся не влізалася їства. Прийшло гостей десь штук п'ятсот, Прийшов сусід, узяв фагот, Заграв концерт, побились гості, Вламали стіл і комусь - кості. Якийсь чотирирідний брат, Мені дарує самокат, Усі ганяють дистилят, У мислях - забагато свят. Я краще взяв би лижі, І краще б вийшов в ліс, Ніж то отак сидіти, Поки живіт не тріс.
20
5
149
Передноворічний
Не віриться, що завтра Новий Рік, Як швидко час летів, водою стік, Піском з годинника, потрісканого скла, Навіки знов побореного зла. Навколо рай, і так багато мрій, Це місто - вулик, люди в ньому - рій, Дешевий запах казки у кіно, Вогні бенгальскі та сухе вино. Здавалося б - нічого тут нема, Це звична дата, і звична ця зима, Та магія, як в слові "зорепад", Усе перевертає на свій лад. Стою, сміюсь, загадую бажання, Їх не кажу - лиш методом мовчання, Даю мільйон обіцянок і фраз, Кохаю в профіль, люблю - у анфас.
19
4
92
Радіохвилі
Я ставлю питання, напевно - собі, Чи ще буду падать, чи вже я на дні? Постукайте знизу, ну, щоби ми знали, Наскільки то сильно ми всі тут упали. Ну це таки дно, панове і пані, Хоча краєвиди отут непогані, Народ є спокійний, нема де спішити, Як все уже втрачено - можна сидіти. Сидіти і думати, відпочивати, Шалені ідеї в блокнот малювати, Трошки для себе нарешті пожити, І з новими силами - з дна відскочити. Життя є подібне на радіохвилі, То йдеш на вершину, то шия у милі, У цьому весь дзен - мінятись місцями, Побути плебеями і трошки - богами.
20
1
196