Юлія Коник
@Shelti
От судьби не уйти. Неважко сколько препядствий на пути. Твое вернеться к тебе.
Блог Все
КНИГА "Любовь к кумиру"
Новости
3
83
Новости
4
1
99
Рассуждения Тома о любви. "Любовь к кумиру".
Новости
3
83
Книги Все
Стихи Все
Щастя на двох
(ВІН) В твоїх очах побачив я надію І майбутнє відкрилося мені. Тепер сказати я не смію, Що кохання немає у житті. (ВОНА) Ти показав, що таке щастя Тримаючи тебе за руку. І я надіюсь мені вдастя Зберегти до кінця віку. (РАЗОМ) В серцях зародилося кохання Вдвох ми будемо завжди Не дивлячись на всі випробування Зумієм почуття ми зберегти. Кожен день цінити будемо Оберігати від біди І ніколи не забудемо Свої закохані сліди. (ВОНА) Твій перший дотик пам'ятаю досі Такий не впевнений і боязкий. Божественні зелені очі І запах тіла твій п'янкий. (ВІН) А я твої сумненькі очі Коли сказав тобі: "Прощай". Але я знав, що завтра хочу Подарувати тобі рай.
18
4
161
Ціна помилки
Лежу і дивлюся у стелю Своїм я вчинком зруйнував усе Всередині все сухо як в пустелі Я знав, що все-таки вона піде. Як жити дальше я не уявляю. Без погляду її, без ніжних рук І я кричу: "Пробач. Я обіцяю." А лиш я чую свого серця стук. Біль у серці просто розриває, Хочеться волосся рвати на собі. Чорна сторона моя взлітає Нарешті ми позбулися її. І знову попадаю в те болото, З якого вона витягла мене. Назад не буде повороту В чорну пітьму воно мене несе. Я хочу, щоб завжди ти пам'ятала Цей вечір, коли я тобі сказав Там тиха музика звучала " Я тебе кохаю" прокричав.
20
2
243
Білий ангел
Сон... Це був лише мій сон. Мене душила пустота І чорний дух біля вікна Манив у свої болота. Я піднявся і пішов, Все чорно було навкруги. З дерев текла червона кров, Спереду йши всі вороги. П-ів Своєю рукою потянула з темноти Вона як сонце освітила шлях. До цього ангела захотілося втекти, Не дивлячись на мій панічний страх Душа моя в полоні жаху, Незнав куди тікать мені. Мене роздавлять як мураху За мої думки блудні І тут побачив ярке світло, Яке вразило прямо в очі Хтось сказав мені тендітно: " Ходи сюди! Тут проти ночі". П-ів Своєю рукою потянула з темноти Вона як сонце освітила шлях. До цього ангела захотілося втекти, Не дивлячись на мій панічний страх Відкрив тобі я свою душу Довірся ти мені також. Долю я твою напишу Напиши мою також.
18
4
263