Богдан Глинянський
@BohdanZablotskyi
Все під контролем
Вірші Всі
Весна
Коли розквітнуть перші квіти, Коли розтане білий сніг, Коли земля від сну проснеться, Загляне сонце на поріг. І ультра-фіолет проміння Проникнення в кожен закуток, На гіллі з'явиться борулька, А з неї проросте листок. Коли в ліси й степи з курорту Почнуть злітатися птахи, Коли на річці зійде крига Розливши свої береги Коли із схованок зимових, Від сну запухша звірина, Почне виходити на зовні Тоді скажу:"прийшла Весна"
2
0
385
Зима
На дворі зима. Земля під білим покривалом заховалась, Поодинокі зеленіють сосни у гаю І заховалась бджоли у рою. Ведмідь бурмило ліг в берлогу спати. Вся звірина що ще недавно бігала по полю, В момент по норах причаїлась і сидить, Вона чекає теплу пору, Тим часом ліс притих і не шумить. Лиш зрідка вітер колихає гілля, Та пролетить старий- вельможний крук. Не часто з неба пробивається проміння, І мрії вириваються із рук. Десь з гір на санках їде дітвора Для них зима пора пригод і свята, І хоч зимою холодно бува, Та теплотою манить рідна хата.
4
0
425
,?,
Яке ж коротке це життя! Як мало може в нім зробить людина, Дні пролітають наче літаки, А ночі? Ночі взагалі пилина. Людина народилася щоб жить. Десь працювати і детей ростити, Шкода що дні так швидко пролітають, І смертним з цим нічого не зробити. Проте не слід людині цим журитись, Потрібно працювати і творить Щось добре дітям після себе залишати І щоб не було стидно по землі ходить.
5
0
554