Видалити публікацію?
Збірка "Морріган" завершена
Новини
3
2
13
Марія Лепетан
Ого то вітати вас чи співчувати бо твір мені видався дуже складним коли я його читала
Відповісти
2024-07-15 14:32:19
1
Анна Стоун
@Марія Лепетан вітати. Бо я його закінчила та закрила тему )
Біль втрати
Думки вголос, Особисте
2
12
Школярі стали менше спілкуватися українською, ніж до війни - Держслужба якості освіти
Думки вголос, Новини
1
3
13
Анна Стоун
Я не знаходжу культурних слів, щоб прокоментувати. Лиш злість та ненависть. У нас дійсно все доволі погано, скільки не закривай очей. Але ...Просто цікаво, чи в 42 році масово переходили на німецьку? І усі ці тренди... Як же бісять. Українська мова - не тренд, це те що робить нас окремою державою. Це наша історія. Те що вона у нас ще є заслуга тих, хто вмер за неї. Прочитала ваш допис та сиджу тепер зла. Я не вважаю себе святою. Але... Не розумію тих хто переходить назад на російську. Виговорилася 😅😓
Владислав Безлюдний
@Анна Стоун сучасні люди дуже відрізняються від тих, хто жив в 42 році. це раз. В 41 році німецька не була мовою спілкування радянських громадян. Тут ближче тема з французькою мовою в Рос. Імперії. Тренд згас одразу після поразки Наполеона)
Відповісти
2024-07-15 15:11:02
1
Владислав Безлюдний
@Анна Стоун взагалі тут треба чесно подивитися на ситуацію: для великої частини населення російська - це "рідна" мова. Мова маміних колискових, улюблених книжок, пісень та фільмів. Це щось максимально звичне. Це співи на природі у кострів. І відірватися від того, що з народження твоє, дуже складно. Хтось зміг. Хтось частково зміг (в побуті все рос). А хтось не зміг. Або лише тимчасово. Ви їм не поясните, що це погано. Що це руйнує. Через кілька років після закінчення війни, значна частина прикордонних територій буде повторно зросійщена наглухо. Частково повернеться до рос. мови Київ. Щодня я чую російську у Львові. Це неможливо подолати просто сказав "це мова ворога". Це не працює. Культура має перемагати в битві. Багато культур та мов зникли. Історична сумна правда.
Відповісти
2024-07-15 15:15:58
1
Про буденне, чи що
Думки вголос, Питання
1
6
Думки вголос
1
9
Новини
6
Новини
6
Думки вголос, Новини, Особисте
3