Коли ти поруч спокій
Коли тобі погано душі вогонь і пітьма І раптом у темноті бачиш світло з'явилось надія то бог почув тебе і послав людину і ти хочеш бути всюди де вона тт, тг усюди коли душа блага нічого не поробиш Ти тягнися до неї як до надії На щасливе майбутнє і життя 😔 Яке воно чудове коли в ньому без тебе воно темне похмуре... Світла геть для мене немає 🥺 Ау ау ау 😢 Прийди легше на мить я тебе благаю благаю благаю чуєш??? Минає день і час..я все чекаю чекаю Нікто інший нема того тому що твоє серденько і тепло уміє обігрівати... Ти прийди на мить чуєш все таки знову-таки чекаю чекаю 😔 Твій погляд вартий мільйон слів.. Для мене розумієш ?🥺 А душа шо раз просе жадає твоїх обійм благаю.. Коли ти поруч засинає все і я спокійно з тобою засинаю 😔😘
2025-03-06 21:25:58
0
0
Схожі вірші
Всі
"Письмо ушедших дней"
Привет , мой милый друг Забыл ли ты, как долго не писала , Прости ,но я хотела отпустить Всю слабостью ,что в себе искала . И может ты проник Моим письмом до дрожи Забыл ли мой дневник , Увиденный стихами одинокой ночи ... Об памяти прошедших дней , Ты не увидишь ни души порока Лишь слабый шепот чувств Уложенных строками тонко . Немой вопрос в глазах Оставлю с времям на последок Легонько холодом касаний уходя , Чтоб не запомнил запах пепла.
43
17
2540
وردةٌ قبِيحة
و مَا الّذي يجعلُ مصطلحُ الوردة قبِيحة؟ -مَا الّذي تنتظرهُ من وردةٍ واجهت ريَاح عاتية ؛ وتُربة قَاحلة و بتلَاتٍ منهَا قَد ترَاخت أرضًا ، مَا الّذي ستصبحهُ برأيك؟
55
10
3314