Коли ніхто не зрозумів Мене леше ти....
Коли так погано було ти ніби відчула що ти потрібна написала швидко ти бо знала що ти потрібна дуже і знаєш кіцюня моя я тебе чекала Бо якась сила не земна до тебе закликала і тягла мене як магніт Леше до тебе чуєш Ну до чого тут слова ти і так все розуміла Для тебе все інше поглянь Ти все зрузумієш знаю ти Все про мене 🥺 Знаєш я обіцяю буде тобі серце довіряти відчуває воно тобі Можна все сказати Знаєш лиш тобі я Відповідала 😔 Я ніби бачила тебе коло себе у кімнаті яка дивиться очі ніби поглядом все питає? Знаєш чомусь ту мить леше ти заспокоюєш спокій даруєш кіцюня моя будь поруч 😔 Ти допомагаєш коли душа дає збій я вже гальмую Не знаю як сказати серце той момент обирало тебе 💓 Довірити.все що груди калатає 😢 Кіцюня моя ти та яка душею обігріває І обійме знаєш далеко ніби поруч так буває коли відстань ніби між нами не розуміє слів і Скрця наші об'єднує на завжди 🤪 Так буває ти знай Бог нас звів не просто для того ми рятували одна одну із безодні Коли погано ми ніби одне ціле Дякую моя рідна ти мене мієш розуміти я Люблю тебе моя кіцюня знайшла і тепер на завжди 🤪 Моя хороша я скажу як є дякую що мене зігріваєш ♥️♥️♥️ До зустрічі моя хороша я ще не прощаюся ти моя ти знай Ще не раз 🙈 Побачимось я обіцяю 😅 Про знай моє золотко серце моє тебе вже обрало ♥️
2024-11-23 02:28:23
3
0
Схожі вірші
Всі
Недоречне (UA)
жодної коми читай як хочеш бо мені байдуже я поет *** я поет тож спалюй все що було до мене минуле — нікчемне бо не існує я поет головний поціновувач твоїх забаганок пізнаю тебе і настане ранок коли ти більше не знайдеш ні мене ні моїх речей я поет тож закохаюсь у самий недоречний час з'явлюсь на твоєму порозі, увімкну джаз і спробую залікувати усі твої рани внутрішні відкриті або навіть рвані а потім просто видалюсь геть бо так хочеш ти я поет тому в мене жодної причини запам'ятовувати якісь адреса там де я був — мене не знайти хіба ж то не у тому краса? тому ми ніколи не програємо це знову я поет тож запитаю тебе про улюблену каву останню прочитану книжку і від чого у тебе безсоння я поет тож можеш відкрито про усі емоційні безодні я поет обожнювач невиконанних клятв що випливають у безмовні драми де слова вже до чорта до рами але потім відбиваються у твоїй голові голосами і не дають спокою я поет тож жонглюю цими дарами може маю талант від народження а може пишу від суму ночами я поет тож наповнюйся моїми речами поглинай мої всесвіти сьогодні за дешево а може і даром проти не буду я поет тож з головою пірнаю у смуток рахую зірки поки ти рахуєш добуток і відчуваю себе трохи інакшим от і все я знаю що ніхто нікого вже не спасе я поет тож ігнорую усі застереження пропускаю крізь себе всі твої твердження не замислюючись чи є в них хоч крихти правди бо я маю себе мені потрібно мати я поет що ніколи не підвладний течіі бо нічий ігнорую навіть свою самобутність бо вона маленький ручій і взагалі — вода повірю у щось — прийде біда я поет тож хочу — не ставлю коми а хочу — увійду у кому в надії зануритись у інші світи якщо загубиш мене то просто зітри із себе бо десь там мені краще я поет тож іноді благаю вимкнути сонце щоб настіж відкрити віконце і насолоджуватись темрявою зовні і у середині себе не хочу нічого світлого відійди від мене я поет тож насолоджуйся мною поки я поруч поки мені є що тобі розповісти бо я прокинусь і захочу залишити все без єдиної вісті я поет з вічно холодними блідими руками цілую тебе своїми губами с присмаком відчаю і зеленого чаю я поет я ніколи не закінчую тому не програю ні тобі ні життю я поет тож зривай з мене одяг але ніколи не побачиш роздягнутим в мене є шкіра та купа дивних сенсів що дуже стягують та з яких я не можу вирватись ти не допоможеш я поет з дуже поганим кровообігом та в цілому з втомленим виглядом можеш слухати мене або ні: мені все одно не стати прикладом у поезії хоча марную на це вже не перше життя і вічно забуваю на чому я зупинився і чому не зупинилося серцебиття але все одно продовжу розкидувати тут занадто недоречні речі ... тому нагадай я вже казав тобі, що я поет, до речі?
46
5
2033
Дозе с любовью))
Прошу не уходи , Ты луч ,что красит день всех Как тяжело так просто отпустить , Твой свет от шоколад творений Ты весела всегда ,поддержишь если грустно Всем здесь стала важна И в тоже время согреешь теплотою гнусно На аве так няшна с котейками мимишна , С улыбкою ясна й не будет так прывична ! Мне грустно без тебя , хорошая зайчуга !! Я ж буду так скучать за твоими стишками , Что даришь всем сполна С любовью й ораматом тепловой ласки :) Оть доброты твоей Сб стал радостью излучен :) Ведь многим принесла Частичку доброты с улыбочкой уюта лучик 🌹 (( 🍫✨🌹💕)) P.s: Посвященно Дозе с любовью от Морки 💕🍫))) ( Одна и единственная на Сб Шоко-котейка ,что поднимает настроение другим своим позитивным настроением 🍫💕)) https://www.surgebook.com/alievaelmira/blog/ejk3a46
42
40
3452