PRO
Енн Майєр
@MissMayer
🇺🇦 «Навіть якщо впав — продовжуй писати»
Блог Всі
ПУТІВНИК
Новини, Цікаве, Різне
27
6
480
книги, кава і трохи життя
Новини, Цікаве
21
142
Маєток і видавництво
Думки вголос, Новини, Різне
6
128
Книги Всі
Вірші Всі
не назавжди
разом поглянувши на небо, ми розійшлись не назавжди. тепло обіймів, спалах серця. ми рахували там зірки. очі замріяні твої я не забуду до кінця, ті мрії збудуться, коли зі світу врешті піду я. ти покохав безсовість, зраду. ти покохав мене. я совісна лише тоді, коли торкаюсь я себе. ти зраджений, покинутий. всередині почне пекти. я знов дивлюсь на тебе. люблю. але не назавжди.
9
4
88
ти
своїми мріями малюю я на полотні, і твій я образ поцілую ніжно, і дощ нестримний малюю я слізьми, який почався уночі неспішно. твої вуста причарували світ, твої слова були неначе гори, але всього одна незграбна мить і змусила мене пізнати горе. кохала я твої холодні руки, байдужість і образи теж твої, і я терпіла ті нещасні звуки, коли в «коханні» признавався ти. але минав вже час і сили теж. неначе кава серед ночі взимку, моя душа наївна остигала вже, зробивши двадцять кроків в прірву.
23
0
302
я не була б сама
холодний вітер обмивав дерев гілля і мій чутливий сон перервався до нуля якби ж то мрії не були марними, я не була б сама. зірвалось з вуст тихе бажання жити почутий постріл відірвався ниттю якби ж то світ відкрив криваві очі, я не була б сама.
10
2
142