Вілусік
@vilu
Мрійниця, котра пише сумні вірші та історії тоді коли все добре і навпаки
Блог Все
Прочитай це якщо тобі погано)
Мысли вслух, Разное
1
25
Любовь к жизни)
Новости, Мысли вслух
2
29
Разное
4
39
Книги Все
Стихи Все
Я буду щаслива
Я скоро тебе забуду... Я скоро буду щаслива, Зітру спільні фото, Видалю переписки. Так щоб ніде, Нічого не залишилось. Потім згадаю, що Десь є твій номер І вирішу, що йому Не місце в моїй телефонній книзі. Я видалю всі спогади Зітру всі місця з пам'яті... А потім почнеться все заново, Говорять так буває, А я завжди готуюсь до Найгіршого, пам'ятаєш? Та знаєш: Я СКОРО БУДУ ЩАСЛИВА! Ти ж цього хотів коли йшов Правда, милий?
1
0
275
Ложь
Я разочаровалась в людях, Разочаровалась в числах. Они все лгут, А мы такие наивные. Два плюс два - четыре, Ты плюс я - вечность. Что же это за счастье, Длиною в безконечность? Мир не безупречен, И мы все это знаем. Но только о том, Что существует ложь, Забываем. Нас предают, нами играют, А мы дальше в облаках летаем. Говорят что любят, А потом так искренне Наше серце губят. И что же должно случится, Что б нам, в таких же Не привратится.
4
0
150
Пустота
Я падаю вниз. Піді мною нічого нема Навколо все чорно І лиш промінці світла, Пробивається крізь Густий туман. Так хочется здатись І руки опустити, Але неймовірно сильно Хочеться жити. Густий туман І морок навколо, Все навкруги покоито Густою пітьмою. До світла я йду, Та туман не пускає, Затягує в морок, В пітьму поглинає...
4
0
280