PRO
Olga Litvinchyk
@vik_toria
Вірші Всі
Ніжний дотик щастям...
Озвучка: https://drive.google.com/file/d/1Cx3OymhNgqevt3vDoRMhG5M8yZoZ_iSr/view?usp=drivesdk Ти прикрасив мої крила діамантами... Я милуюсь як вони виблискують на сонці... А в душі мелодія звучить сонетами... То значить щастя спало у ТВОЇЙ долонці. Пролечу крізь час поринувши у мрію... І прийму усе.... дароване судьбою. Бо тепер що Є - цінити вмію... Більше Я - не нехтую собою !!!
7
4
128
Тримайся Україно !!!!
Ненько... Україно... тримайся !!!! Тримайся сильний і вільний народ !!!! А ти, агресоре, не сподівайся... Українці подолають навалу невзгод !!!! Ми як ніколи стали єдині... В серцях не згасає вогонь доброти... Бо ми на рідній землі... в Україні... Патріоти у діях і в голосі до хрипоти... Рука за руку... Плече до плеча... Настане той час коли розправимо крила... А зараз у душах палає свіча... За українців, яких вража куля накрила ! Озвучка : https://drive.google.com/file/d/1LVuwXPOpTRga6Mx492bqjxG-clF3qm9N/view?usp=drivesdk
16
7
212
Дай мені надію
Стань для мене променем надії і я як птах полину в небеса, згадаю враз всі нездійсненні мрії, доступна стане вся земна краса. З пензликом в руках - осяйну всі далі, глибини всі пізнаю аж до дна, не заробивши в світі жодної медалі, відчую смак тріумфу - й те, що не одна. Не думай , Я не хочу посягнути, на часточку тебе чи почуття, тобі потрібно просто жити, бути і в мене барвами заграє майбуття.
61
17
399