Tosha Write
@to_she_nka
♥...Радій життю-воно таке коротке...Люби й кохай, любов така солодка...
Блог Все
Робота завершена!
Новости, Отзывы и рецензии, Цитаты
3
1
47
Лише alone
Вопросы, Отзывы и рецензии
1
33
Нова книга
Новости
1
51
Книги Все
Стихи Все
Атом
Квітневий ранок буревісний  У смутку вулиць і алей  Зірвав броню реактор грізний І кинув атом на людей.  І розділив той хижий атом На "до" і "після" цілий світ Яскраві барви зникли раптом І почорнів весняний цвіт Час зупинився від нестями І порудів од страху ліс, Дітей збирали швидко мами Під скрип згорьованих валіз Болюче слово "ліквідатор" Із вуст запечених неслось Безжальний атомний реактор В полон узяти довелось Ось мчить автобусна колона Куди? На скільки? Назавжди...  Сумне лице в вікні вагона Тікають люди від біди...  Вже тридцять три минає роки Та пам'ять ця не вицвіта Чорнобиля смертельні кроки Звучать і досі крізь літа
4
0
170
Таємничий секрет
Дівчина землю дряпає пальцями, Нігті ламаються в кров. Дівчина лізе на стіну. Зривається. Сльози вертаються знов. Дівчина гляне крізь синьо-блакитне Скельце і подих земний. Навіть не зна чи лишитися встигне У світі хто-небудь живий. Дівчина ходить з облупленим лаком, Коси заплѐла у хвіст. Навіть згадати їй сили забракло Своє ім`я, вік і зріст. Гляне крізь каламуть запітнілого В дýші ранкового скла. Дівчина чує запах горілого Попелу чорного зла. І заглядає крізь призму минулого Смутку і туги дует. Діва шукає у згубленій пам'яті Той таємничий секрет.
4
0
246
Пульс
Мій пульс - тоненька стрічка... Я більше не живу... Тону у хвилях річки, Життя я рву по шву... А пульс все тихше й тихше. Я падаю на дно, Лечу все швидше й швидше. Мені вже все одно... Я пульс не відчуваю... Я більше не живу... Тут відповідь шукаю Це сон чи на яву? До книги "Втопитись у хвилі невдач..."
12
0
233