Tosha Write
@to_she_nka
♥...Радій життю-воно таке коротке...Люби й кохай, любов така солодка...
Блог Все
Нова книга
Новости
1
49
Ура!
Новости
1
48
Автор знову тут
Новости, Нужна помощь
3
41
Книги Все
Стихи Все
Голодомор
Матусю, боляче, чекай Не можу йти, мені болить. А перед нами небокрай. Я зупинюся лиш на мить. Цей голод - страх всього життя Зі страхом я живу щодня. І більш немає вороття, Не плакатиму я ні дня. Матусю, мамо, не вмирай! Не залишай мене, не йди! Я не побачу більше рай І нерозгадані світи...
14
2
187
Про любов
Той перший погляд, голос твій. Спішу босоніж по траві. В моєму серці буревій. Один лиш ти у голові... Писатиму тобі листи Про те, як серце тріпотить, Але як любиш - відпусти. Можливо, це була лиш мить... Той перший погляд, голос твій. Спішу босоніж по траві, Кохання в хащі лісовій Шукає спокій довгі дні.
14
0
290
Олегу Сенцову
Не кожного можна назвати героєм, Не легко боротись за правду свою. Коли ти хвилюєшся, як перед боєм За те, щоб країна жила у раю. Я знаю, що серце твоє все ще б'ється За нас, українців, за рідні поля Ночами тобі рідна матінка сниться, Прекрасна, свята і барвиста земля. Дивлюсь у майбутнє і бачу свободу. З тобою країна, з тобою весь світ! Ти сильна людина козацького роду! І будеш ти жити ще тисячу літ! Нехай буде мир там, на Сході, Донбасі, Нехай в Україні розквітне весна, Нехай розчаруються вражі гримаси І кінчиться врешті ця люта війна.
11
0
295