Tosha Write
@to_she_nka
♥...Радій життю-воно таке коротке...Люби й кохай, любов така солодка...
Блог Все
Робота завершена!
Новости, Отзывы и рецензии, Цитаты
2
43
Лише alone
Вопросы, Отзывы и рецензии
1
33
Нова книга
Новости
1
51
Книги Все
Стихи Все
Таємничий секрет
Дівчина землю дряпає пальцями, Нігті ламаються в кров. Дівчина лізе на стіну. Зривається. Сльози вертаються знов. Дівчина гляне крізь синьо-блакитне Скельце і подих земний. Навіть не зна чи лишитися встигне У світі хто-небудь живий. Дівчина ходить з облупленим лаком, Коси заплѐла у хвіст. Навіть згадати їй сили забракло Своє ім`я, вік і зріст. Гляне крізь каламуть запітнілого В дýші ранкового скла. Дівчина чує запах горілого Попелу чорного зла. І заглядає крізь призму минулого Смутку і туги дует. Діва шукає у згубленій пам'яті Той таємничий секрет.
3
0
220
Пульс
Мій пульс - тоненька стрічка... Я більше не живу... Тону у хвилях річки, Життя я рву по шву... А пульс все тихше й тихше. Я падаю на дно, Лечу все швидше й швидше. Мені вже все одно... Я пульс не відчуваю... Я більше не живу... Тут відповідь шукаю Це сон чи на яву? До книги "Втопитись у хвилі невдач..."
11
0
197
Голодомор
Матусю, боляче, чекай Не можу йти, мені болить. А перед нами небокрай. Я зупинюся лиш на мить. Цей голод - страх всього життя Зі страхом я живу щодня. І більш немає вороття, Не плакатиму я ні дня. Матусю, мамо, не вмирай! Не залишай мене, не йди! Я не побачу більше рай І нерозгадані світи...
15
2
205