Toshа Only
@t0shk4
Якби вам довести, що мені начхати на думку, якої я не питала?
Блог Всі
Онейроїд
Новини, Цікаве, Відгуки та рецензії
6
180
Пост для спілкування
Питання, Різне, Цікаве
7
149
Актив
Особисте, Потрібна допомога
5
51
Книги Всі
Вірші Всі
Храм із піску
Будуємо храм на піску обіцянок, І вірим бездумно словам-міражам, Ковтаєм піщинки пустих забаганок, Як ллють нам на душу солодкий бальзам. Гарячий пісок, тільки холодом в груди Повільно заповнює струни душі, Спочатку по краю, все глибше, усюди Заповнить нутро нам і підуть дощі. Душа каменіє і, розкрошившись, В пісок перетворить будований храм, А тіло, без справжньої суті лишившись, Розвіявшись прахом, віддасться вітрам.
9
2
361
Enemy
Так, я – вампір, і це не приховати... Я – зло, яким зробили ви мене! Та в кожного я хочу запитати: Коли ж нарешті ненависть мине? Що я зробив? Чому для вас я ворог? Чому як для легень я нікотин? Я перед вами як в гарматі порох... За що зрівняли з зграєю тварин? Ні, я не звір, потвора чи убивця. Дивіться! Я ж такий же як і ви! Ім'я таке ще дали – "кровопивця"! Й від крові власні мили рукави. Нехай безсмертний я і вроду маю І, кажуть, кров порівнюю з вином, Єдиного в цім світі я жадаю, Щоб виявитись людям лише сном. Забудьте про вампірів існування! Не шарпайте ви вічності душі! Коли почую в бік свій лиш мовчання, Закінчаться і сльози, і дощі... Та зараз мені спокою не буде. Осиновий кілок, часник, хрести... А істинні потвори – то є люди. Не знаю навіть як це донести...
19
3
467
Лишайтесь собою
Всередині нас закінчилася плівка... Тепер копіюємо інших людей... Важливі для всіх лише моди вказівки. Ми бранцями стали сторонніх ідей. І нашого імені звук розчинився У вихорі тіней, де множиться страх. І в наші думки чужий голос вселився, Немає іскри у бездонних очах... Я раптом змінилась, усім на догоду І натовп безликий поглинув мене. Я втратила все - і себе, і свободу. Одне в нас єство і обличчя одне... Не прагніть мінятись, лишайтесь собою! Бо ви неповторні, таких більш нема! Відкрийтеся світу душею палкою - Сягає Олімпу людина сама!
38
3
5077