PRO
Божевільна
@sendmen_ka
Обережно зі своїми мріями #випрями_спину
Блог Все
Новости
7
30
Новорічні обіцянки
Разное, Интересное
5
4
28
Личное, Разное, Мысли вслух
6
26
Стихи Все
Відьма
Вона живе там, де закінчується асфальт Де її і наш світ перетинається під прямим кутом На підвечірок лісу варить шоколад І тихо грається з чужим котом. Їй вітер шепотить старезні рими. Загублені людьми колись давно. Вона ж мовчить. Роздумує над ними, І занотовує усе чиїмсь пером. А потім створює з зірок дитячу казку Старанно підібравши складові Прив'язує до крил горіхів зв'язку І нишком розкидає по Землі. Стара-старезна. Як дуб, що виріс на місці де закінчується асфальт. Де перетинаються всесвіти під прямим кутом. На підвечірок лісу варить шоколад, І тихо грається з чужим котом.
5
2
133
Догори дриґом
А ти говориш шепотом доріг. Крокуєш спокоєм асфальтних перонів. Коли на Землю випаде той перший сніг, Я буду в обіймах залізничних вагонів. Ти спробуй перевернути світ догори дриґом, Зануритись у підземні агонії, Та я буду схована в кутку під столом. Зігріваючись в склепіннях меланхолії. Можливо у тебе все таки вийде перевернути світ догори дриґом, І потрапити на чаювання до Мефістотеля. Але час буде вже втрачено... Загублено в рядках не існуючої симфонії. І його не поверне ні пекло, ні Мефістотель. І навіть світ, перевернутий догори дриґом. Тому замовкни. Або ж розчинись у володіннях цього самого Мефістотеля. ....А я залишусь сидіти під столом, граючи в покер зі Смертю. Усе в тому ж залізничному вагоні...
8
1
265
Тобі
На просторах своєї буденності Я погляну у очі твої, Продеруся тенетами ревності Заховаюсь в твоєму я сні. Коли страхом все серце просотане, А емоції створюють такт, Притулюся до тебе я строфами Залишуся в твоїх сторінках. Час тікає від нас всіх сторіками, Та й життя підганяє в боки. Я прикинуся римами дикими, Протечу крізь твої я думки.
13
3
275