40
Одного морозного ранку, Коли наш світ невинний Іній огорне, Молоко розіллється На моєму ґанку, А сюжет неприємно В інший бік поверне, Дозволю собі попросити тебе Відкрити у книзі сторінку 40, Де все почалося І мало б скінчитись, Проте останній півкрок Не вдалося зробити, Спинитись. Де мармеладове небо? Де кисилеві береги, Апельсини, Що так пахуче снились мені Та присягаюсь, їйбо, Реальні от-от ставали вони. Все вигадало тихе й зухвале Божевілля в моїй голові. Усі сни та почуття, Прозріння фальшиве... Горе мені. Проте прочитай вголос собі Цю сторінку 40. Можливо, помітиш послання Котрійсь особі. Олівчиком акуратно Написане скраю. Непомітно.
2022-01-24 22:51:06
7
0
Схожі вірші
Всі
Шукати святе в почуттях
Я пам'ятаю. Вибач, я все пам'ятаю. Чому цей біль ніяк не зникає? Час його береже. Мене він, ламає Й душа в нім палає. Пробач за все. Чого ж зберігаю? Усе це лякає. Себе забуваю і душу вбиваю, Та біль все живе. Серце згорає, Розум втрачаю, думки покидають. Ненавиджу це, понад усе. Тебе забуваю. Звички зникають. Віри тепер немає. Кохання вбиває. І допомоги вже не чекаю. Завжди щось втрачаю. Хтось уже добиває, не знаючи це. Можливо, шукала в цім світі святе, Та я не знала, що воно в мені є.
54
2
4315
وردةٌ قبِيحة
و مَا الّذي يجعلُ مصطلحُ الوردة قبِيحة؟ -مَا الّذي تنتظرهُ من وردةٍ واجهت ريَاح عاتية ؛ وتُربة قَاحلة و بتلَاتٍ منهَا قَد ترَاخت أرضًا ، مَا الّذي ستصبحهُ برأيك؟
55
10
2260